Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért űznek egyesek sportot a...

Miért űznek egyesek sportot a magyar történelem leminősítéséből?

Figyelt kérdés

Történelmi kérdésekben az említettek mindig azt igyekeznek bizonygatni, hogy ott se voltunk, ha mégis ott voltunk semmit se csináltunk, ha mégis csináltunk valamit az nevetséges volt vagy hibások voltunk (nem csak a vezetőség, hanem kollektíven a nép is), ha mégis sikerült az is csak a szerencsén múlt ami jó dolog azt meg mind nyugatról vettük át, saját értelmes ötletünk sose volt, stb.


Az ilyesfajta viselkedésre példa a "jobb korszakainkat csak az osztrákoknak köszönhettük" szöveg hajtogatása.


2015. jan. 26. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A libsi agymosás csodákra képes.
2015. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy jutnak oda, hogy semmi nincs, ami ezt megakadályozná. Az ország bizonyos embertípusoknak nem éppen kedvez, és akkor még finoman fogalmaztam.
2015. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A felső tízezerből valóknak nem kedvez, nem ? Mégis sokszor láttam, hogy egyszerűbb, átlagos emberek csinálták ezt a habzó szájjal magyarozást.
2015. jan. 27. 19:19
 14/15 anonim ***** válasza:
A felső tízezernek nagyon is megfelel, ellenben a többi milliónak -kivéve azokat, akik már semmit sem várnak- azoknak nem. Meg kell nézni, hogy hogyan látják a magyarok a jövőjüket, egymást, vannak erre statisztikák, elég sok mindent elárul.
2015. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én tudom! Azért mert bizonyos pozíciókban magyarul beszélő de nem magyar származású emberek vannak. Ők nagyon nem tudnak azonosulni a történelmünkkel sőt, irigyek rá! Hát, ezért....
2015. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!