Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért űznek egyesek sportot a...

Miért űznek egyesek sportot a magyar történelem leminősítéséből?

Figyelt kérdés

Történelmi kérdésekben az említettek mindig azt igyekeznek bizonygatni, hogy ott se voltunk, ha mégis ott voltunk semmit se csináltunk, ha mégis csináltunk valamit az nevetséges volt vagy hibások voltunk (nem csak a vezetőség, hanem kollektíven a nép is), ha mégis sikerült az is csak a szerencsén múlt ami jó dolog azt meg mind nyugatról vettük át, saját értelmes ötletünk sose volt, stb.


Az ilyesfajta viselkedésre példa a "jobb korszakainkat csak az osztrákoknak köszönhettük" szöveg hajtogatása.


2015. jan. 26. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Valahogy így lehet levezetni a frusztrációt.
2015. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én sem értem kérdező!

Büszke vagyok mindenre amit tettünk és / vagy tehetünk történelmünk során!

2015. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rubicon87 ***** válasza:
30%
Én például nem űzök belőle sportot, de azt rohadtul utálom amikor valaki úgy adja elő a történelmünket, hogy mi szartuk a spanyolviaszt és hogy nélkülünk még a nap sem kelne fel.
2015. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Én mondok jobbat.

X év múlva ugyan ezt fogják mondani csak már benne lesz a 2010-től tartó korszak is na meg persze az előtte lévő is és még nagyobb szégyen lesz.

2015. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel a szélsőliberális körök tudatosan rombolják a nemzeti öntudatunkat felülről. Tőlük pedig átveszik azok is ezt a mantrát, akiknek sikerült átmosniuk az agyukat.
2015. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert vannak akik ettől menőnek képzelik magukat.
2015. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

JÓ!

Nyilván nem lehet egy kalap alá venni az egész történelmünket, és annak "minősítését"

Baromság!

Hülyeség volt válaszolnom.

Konkrétum nélkül.

2015. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Ezt én sem értem. Múltkor valaki azt tagadta le, hogy mi voltunk Európa védőbástyája. Persze indokot nem kaptam, igaz, az ember nem is várhat, mert egy történelmi tényállást nem lehet megcáfolni normálisan.

Bizony, amikor még Varga MIklósék megírták a Vén Európát, akkor nem ilyen Európáról álmodtak.....

2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokan utálnak magyarnak lenni, mások pedig csak a jogos kritikát hangoztatják, amit egyesek nem hajlandóak meghallgatni sem.
2015. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy utálhatnak azok magyarnak lenni ? Hogy juthatnak el az öngyűlölet állapotába ?
2015. jan. 26. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!