Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek titeket miért nem...

Fideszesek titeket miért nem zavar a sok fidesz mutyi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert agymosott birkák vagyunk, akik beszopják az állampropagandát és a korrupt, álszent politikusok hazugságait! No meg csökken a REZSI! Jobbanteljesít!
2015. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok fideszes, de a baloldal sem volt jobb ilyen szempontból a kormányzása idején.
2015. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
100 hektár föld, és becsuktam a szemem.
2015. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Van akiket zavar...

LINK: [link]

2015. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jól írja az 1. válaszoló. Sajnos az emberek többsége hiszékeny.

A hiszékenységre volt már olyan példa Magyarországon, hogy egy látnok elkérte valakinek a millióit rontás levétele céljából. Majd a károsult megbízott egy látnok kereső látnokot az előző felkutatására. Mert két alkalommal sem a saját józan eszének hitt.

2015. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
Engem jobban zavar,hogy lassan 5 év után még mindig hullanak a bűnügyek a szocik idejéből.
2015. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Na a #6 megadta neked a választ. Magyarra forditva: Nem zavarja öket amig megvan a napi felháborodnivalojuk. Arrol meg gondoskodnak fideszék. (Lehet, hogy néhány év mulva majd a biroság felmenti öket, de arra meg már a kutya sem figyel.)
2015. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

"Engem jobban zavar,hogy lassan 5 év után még mindig hullanak a bűnügyek a szocik idejéből."


Tipikus. Beeee... Ha nincsenek érvek, akkor elmúltnyolcévgyurcsánybukottbaloldal.


Kedves Fideszes! Önt nem zavarja, hogy Rogán Antalnak úgy gyarapodott a vagyona, hogy a hivatalosan bevallott jövedelme ezt semmilyen módon nem igazolja?


Engem inkább az zavar, hogy hunvaldszociballiberálisliberálbolsevik beeee baloldaliárulkodójúdás ejrópaijúnijó elloptákapénzt nokiásdoboz.


Kedves Fideszes! Önt nem zavarja, hogy a fidesz hatalmas jövedelemtömeget csoportosított át a szegényektől a legfelső jövedelmi decilisnek?


Engem inkább az zavar, hogy hunvaldszociballiberálisliberálbolsevik beeee baloldaliárulkodójúdás ejrópaijúnijó elloptákapénzt nokiásdoboz.


Kedves Fideszes! Önt nem zavarja, hogy az utóbbi öt évben félmillióval nőtt a szegénységben élők és társadalmilag kirekesztettek aránya?


Engem inkább az zavar, hogy hunvaldszociballiberálisliberálbolsevik beeee baloldaliárulkodójúdás ejrópaijúnijó elloptákapénzt nokiásdoboz.

És a csontvázak is hullanak ki!


Folytassam? Mit vársz ezektől Kérdezőm?

2015. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

Jó lenne a LÉNYEGRE koncentrálni.

Nem az a lényeg, hogy a politikus "lop" (mert mind "lop" valamilyen szinten) hanem hogy azzal mit csinál ami megmarad.


Amit ballib-mutyinak hívtunk, az annak az erőfeszítésnek a fizetsége volt, ami minden működő vállalkozást a közétkeztetéstől az áruházláncokon keresztül a bankokig külföldi kézbe játszanak.


Amit itt sokan Fidesz-mutyinak hívnak, az nem más, mint egy magyar tőkésosztály kiépítése, aminek egy működő és fejlődő magyar gazdaság az alapvető érdeke.

2015. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Körmendi Mátyás ***** válasza:
50%

"Nem vagyok fideszes, de a baloldal sem volt jobb ilyen szempontból a kormányzása idején."


Akkor én is megölök pár embert, de nem leszek bűnös, mert a Gipsz Jakab is megölt párat.

2015. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!