Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lakosság hogy áll a melegház...

A lakosság hogy áll a melegházassághoz?

Figyelt kérdés
Támogatják vagy ellenzik ?
2015. jan. 19. 14:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
9%
20: akkor viszont mégiscsak ráveszik valahogyan. Na ez a bűn!
2015. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan terjedhetne a homoszexualitás, ha nem tud 2 homoszexuális férfi/nő egymásnak gyereket nemzeni? Ez már csak a csökönyösség és a tudatlanság jele, hogy ilyet írsz, mikor már elfogyott minden észérv neki állsz ilyen hülyeségekkel jönni...
2015. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
23%
22: akkor mégis miért van ennyi homokos? Ez + homokpropaganda + beszervezés + "liberális értékrend".
2015. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Nem a melegekből van több, hanem a nemi identitásukat felvállalókból van több. Ez nem úgy megy, hogy eldöntöm, mától meleg vagyok, és nem is úgy, ahogy írtad, "rábeszélés" alapján.
2015. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
37%

Minél keletebbre megyünk Európában, annál több az intoleráns tahó. Magyarországon elég sok van. A melegfelvonulások célja pont az ő provokálásuk, nem más. Hisz mindannyian tudjuk, hogy a melegek nem olyanok, mint a teherautók platóján vonagló gusztustalan nőimitátorok, hanem pont olyanok mint mi, csak épp a szexuális orientációjuk más, mint a miénk.

Én pl örülnék, ha a magyarok 35%-a támogatná az azonos neműek házasságát, de szerintem rosszabb a helyzet. Bár lehet, hogy egy anonim felmérés tényleg ezt mutatja. A mindennapi kommunikáció során viszont nem ezt tapasztaljuk, hanem inkább szinte kizárólag homofóbiát. És ez a legnagyobb baj. Az, hogy az emberek egyszerűen nem merik vállalni az esetleg támogató véleményüket, mert félnek, hogy lebuxizzák őket.

Feribátyánknak:

Bár "egyszerűségre" utaló okfejtésed nem sok jóval bíztat, én mégis megpróbálok kétséget ébreszteni Benned a többség - kisebbség kérdéséről kialakított véleményeddel kapcsolatban.

Azt szeretném bebizonyítani Neked, hogy a kisebbséggel szolidárisnak kell lenni, mert ez így igazságosabb.

Kiindulási alapunk legyen az, hogy mások érdeke ugyanolyan fontos, mint a miénk, mert másokhoz képest mi is mások vagyunk. Mindannyiunk érdeke az, hogy boldogan, nyugodtan élhessünk.

Én azt állítom, hogy már pusztán a matematikai valószínűség alapján is egy meleg nehezebben boldogul, hiszen kisebb az esélye arra, hogy megtalálja a párját, mint egy heteronak, mert kevesebben vannak. Tehát pusztán a kisebbségi helyzetéből fakadóan hátrányos helyzetben van. Márpedig az igazságosságra való törekvés azt kívánja, hogy ezt ne hagyjuk, hisz "mindannyian mások vagyunk" legalábbis másokhoz képest, hogy kissé megerőszakoljam a dalszöveget, de nyilván érted.

Ez az alapja annak, hogy a kisebbségeket, ha rászorulnak, általában egyfajta védelem illeti meg a többséggel szemben.

Nekem persze felfordul a gyomrom, ha két pasit látok smárolni, de azt gondolom, nekem kevesebb problémát jelent nem odanézni, mint nekik örökösen bújkálni.

Különben is, legyünk nagyvonalúak!

2015. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
23%
25: rossz a kiindulási alapod. Az élet törvénye azt diktálja, hogy ami az élet ellen van, akadályozza azt, azt el kell tüntetni. Márpedig a homoszexualitásból nem származik élet, csak pusztítás. Így tehát a többség létérdeke azt kívánja, hogy ezen természetellenes állapotot fel kell számolni.
2015. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
69%

#26

Áruld már el, hogy a homoszexualitás hogy akadályozza az életet.

Azt értem, hogy nem származik belőle élet, de pl több millió olyan embertől sem, akik egyszerűen csak úgy döntenek, hogy nem vállalnak gyereket. Ellenük is diszkriminálnunk kéne?

2015. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
20%
27: igen. Őket azért jóval egyszerűbb rávenni hogy vállaljanak gyermeket, nincs nekik megideologizálva hogy azonos neművel kell lenniük. Persze azért szűrni kéne, a putrilakók és bűnözők nem kellenek.
2015. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

25-ös válasza

Az én felfogásom szerint nem kell az embereket rávenni, hogy szaporodjanak, és általában is azt gondolom, leginkább békén kell hagyni őket, mert az embernek méltósága van és ez a legfontosabb. Én olyan világban élnék, ahol ez a közvélemény. Egy ilyen világban jobban lehet élni, mint abban amilyenre a hozzád hasonló neonácik vágynak.

2015. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
55%

Felesleges vele vitatkozni, ha nem érti meg, hogy a szexuális devianciák nem öröklődnek, és nem 'melegpropaganda' hatására alakulnak ki. Fingja nincs a pszichológiáról, de olyan biztos magában, mintha tegnap kapta volna meg a Nobel-díjat.

Engem csak az érdekelne, hogy melyik fajta vallásos fanatikus lehet: az aki szerint védekezni is életellenes bűncselekmény, vagy csak a képmutató fajta, aki papol a szaporodásról aztán 0-2 kölke van.

2015. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!