Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lakosság hogy áll a melegház...

A lakosság hogy áll a melegházassághoz?

Figyelt kérdés
Támogatják vagy ellenzik ?
2015. jan. 19. 14:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%

Hogy a többiek hogy állnak hozzá, azt nem tudom, én a következőképpen állok hozzá.

A homoszexuálisok (NEM meleg, langyos, szobahőmérséklet feletti, hanem homoszexuális) a teljes populáció egy kis százalékát alkotják, így aszerint kell kezelni őket, mint a többi kisebbséget (hindu, muszlim, arab, kínai, fehérorosz, algonkin, irokéz...)

A kisebbség nevében benne van, hogy kisebbség. Ők vannak kevesebben a többséghez képest. Innentől kezdve, mióta világ a világ, a kisebbség, a kevesebb ember kell, hogy alkalmazkodjék a többséghez, a sokkal több emberhez.

Ennyire egyszerű.

2015. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, végülis olyan sikertelen, semmirevaló társadalmak fogadták el a melegséget, mint a Római Birodalom és a görög városállamok. Egyikük sem tett hozzá maradandó értéket az európai kultúrához, meg maradt fent több ezer évig, elég szar körülmények között, ugye. Vagy de? Neeem, a sikeres állam csak a keresztény állam lehet.
2015. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
9%

9: "2 meleg pedig nem tud csinálni [gyereket]":

Na ez az, ezért betegség. Egy rendes pár tud, de ők nem. Ez nem az élet és evolúció rendje. Az ilyeneket inkább kiszűrni kéne egy egészségesebb társadalom érdekében.


Drogteszt helyett inkább melegteszt legyen és akiről kiderül, hogy meleg, sterilizálni kell, mielőtt még véletlenül valahogy továbbörökíti. Bár szerencsére erre kevés az esély, de valahogy mégis mindig előkerülnek ezek.

Homokosmentes országot!

2015. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó... Szerinted ha a homoszexualitás oka öröklődne, akkor nem haltak volna már rég ki, tekintve hogy egymástól nem nagyon szülnek gyereket? Nem gondolod, hogy némileg hibás a logikád?

Mi lenne ha mielőtt hozzászólnál egy témához, legalább minimálisan tájékozódnál? Lehet nem röhögne rajtad mindenki.

2015. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
42%

Nem pártolják annyira, inkább úgy fogalmazok.


Egy részét pl. a lakosságnak hidegen hagyja, de mikor ez a törpe kisebbség elkezd már-már lassan többletjogokat követelni, hőbörgő provokálások közepette akkor ezen "közömböseket" is inkább maguk ellen fordítják.

2015. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
30%

14:

Természetesen nem csak öröklődik. Az összes homokpropagandát is tiltani kéne, mert attól is kitalálják egyesek, hogy ők azok.

Azonkívül recesszív génekről hallottál már? Hát így öröklődik. Sterilizálni abban az esetben nem szükséges, ha a születendő gyermeket ellenőrzik vagy előre kiválasztják.

2015. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Kérlek mutassál már nekem homokpropagandát. Én a pesti liberális mételyben élek, de még életemben egyszer nem találkoztam olyannal, hogy valaki meg akart volna győzni arról, hogy meleg legyek, és nem is hallottam még róla.

A homoszexualitásnak nincs köze a recesszív génekhez, meg semmilyen génhez. Senki sem úgy születik, hogy ő valamilyen szexuális beállítottságú. A legtöbb pszichológiai tanulmány az anya (illetve nők esetében apa) kapcsolatban véli felfedezni a másik nemhez való vonzódás okát. Akkor most lőjünk tarkón mindenkit, aki nem jön ki az anyjával (tudom, a leszbikusok maradhatnak, mert azt jó nézni)?

2015. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
47%

Épp ezért kellene gyógyítani a homoszexuálisokat.

Ha eleget kutatnának, biztos fellehetne találni egy gyógyszert.

2015. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
17: ha nem genetika és nem is tanult, akkor szerinted mégis mitől lesz valaki ilyen? Rájön az ötperc, hogy inkább próbáljuk ki a másik lyukat is? Vagy hogy?
2015. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Értelmezz szöveget. Tanult.
2015. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!