Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik is csak ígérget?

A Jobbik is csak ígérget?

Figyelt kérdés

Elolvastam a programjukat (eddig nem igazán foglalkoztam politikával) és amiket írnak az véleményem szerint elhozná a mennyországot az országban.

Például ilyen hogy ingyenes mobil internet lesz... Ezt jónak tartom és talán ez az egyik legfontosabb pont amit kiemelnék és a javunkra válhat.


2015. jan. 15. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
jobbik szimpatizáns vagyok, de pont hogy az ingyenes net pontjukat tartom fölöslegesnek, átgondolatlannak, népszerűséghajhásznak és parasztvakításnak. ja és megvalósíthatatlan.
2015. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért megvalósíthatatlan?

Amúgy én csak ironikus voltam ha nem jött volna le, nyílván nem ez a legfontosabb.


Amúgy én már nem bízok meg Vona Gáborban sem. Éppen ma néztem meg Orbánt egy 1989-es felvételen, hogy nyilatkozott, egy teljesen normális ember volt, tele lelkesedéssel és pozitívitással, legalábbis ahogy nekem lejött, régen teljesen más ember volt. Félek hogy Vona Gáborral is ez fog történni.

2015. jan. 15. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Nálam a Jobbik akkor elvesztette a hitelességét, amikor kiderült Szegediről, hogy zsidó és utána még két-három hétig nagy kuss volt a dologról.


Egyébként valószínű, hogy csak ígérget.

2015. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

"Elolvastam a programjukat (eddig nem igazán foglalkoztam politikával) és amiket írnak az véleményem szerint elhozná a mennyországot az országban. "


És ez melyik párt programjára nem igaz? Olvasd el Thürmerékét. Az alanyi jogon járó lakást és barátait. Na az tényleg mennyország.

2015. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos ahhoz hogy megvedd a szavazókat szükség van ilyen jellegű programra is.


Az ilyen Orbán is ilyen volt ezért Vona is ilyen lesz hasonlítás meg hülyeség.

2015. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Vonáék leginkább Oroszországot hoznák el nekünk és az Iráni Forradalmi Gárdát, úgy hogy köszi, de inkább kihagyom őket.
2015. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én meg felemelem 300 ezer Ft-ra a minimálbért és ingyenessé teszem péntekenként a sört :D Egy kormányprogramnak semmi jelentősége nincs.


Amúgy van pár dolog ami szimpatikus a Jobbikban, főleg ami az emberi normákat illeti, de amúgy szerintem a külpolitikájuk kész katasztrófa. Erős ellenzékként viszont szerintem kifejezetten hasznosak tudnának lenni.

2015. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mobilinternetem havi 1000 forint. Csak nem megyek tönkre bele.
2015. jan. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, az egész programja ígérgetés.

Jah nem, a nyugdíj pontoknál van 1-2 használható ötlet...De egyébként az egész program felsorolások halmaza forrásmegjelölés és megvalósítási mikéntek nélkül.

2015. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem kerülnek hatalomra, addig nem tudhatjuk, hogy csak ígérgetnek-e? Remélem 2018-ban választ kaphatunk erre.
2015. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!