Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP, FIDESZ, vagy estleg JOBBIK?

MSZP, FIDESZ, vagy estleg JOBBIK?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Arra lennék kíváncsi hogy ha eljön az idő kire fogtok szavazni?Illetve hogy vannak-e még olyan lények akik az MSZP mellé állnak.....


21/F Jobbik:)


2010. febr. 6. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:51

Az embereket inkább az igazsággal fogják meg, mint egy pohár sörrel és egy pár virslivel. Nekem ez a véleményem.

Arról meg, hogy a Jobbik folyamatosan zsidózik illetve cigányozik... hát... szerintem még nem hallottad Vona Gábort vagy akár Szegedi Csanádot lakossági fórumokon, hiába van itt az internet, mint ahogyan mondod. :)

Nagyon melegen ajánlom neked ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=D-HxfT0mC-c&feature=related

A legvégén nagyon figyeljetek, főleg az utolsó mondataira.

Vagy akár a többi Balatonalmádis videót.

2010. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
0%

13:08:


Én sosem állítottam, hogy a Jobbik minden szava hülyeség. Sőt, én magam írtam pár hozzászólással feljebb, hogy a Jobbik és a Fidesz programjában nagyon sok a közös pont. Ami viszont tény, hogy a két párt között semmilyen koalíció nem lehetséges... Így a jobboldal hiába tudhat majd maga mögött jóval a kétharmad feletti támogatottságot, de mégsem lesz jobboldali kormányunk, ha valamelyik jobboldali párt nem lesz egymaga is 50% felett.


A túloldalon hatalmas lesz az összefogás a hatalom megtartásáért. Ennek már vannak jelei. (MDF-SZDSZ házasság, az MSZP-s Bokros papa vezetésével.) Ha Fidesz és a Jobbik nem talál közös hangot, vagy túl sok Fidesz-pártit sikerül a Jobbiknak magához édesgetnie, így téve keresztbe a Fidesz 50%-ának, akkor készülhetünk egy újabb tragikus 4 évre. Ha sem a Fidesznek, sem a Jobbiknak nem lesz meg az 50%-a, az olyan lesz, mintha az összes jobboldali szavazó otthon maradt volna április 11.-én.

2010. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 X. Maté ***** válasza:
0%

Amit belinkeltél elég vicces... Aki nem a JOBBIK-al van az az ellenség? Hmmm... A celebekről meg teljesen töltelékszöveg volt, mert megvan minden országban... A vérvonal is csak a nagy "hazafiaknak" szólt, hogy még jobban beleéljék magukat ebbe a helyzetbe, ami inkább egy kalandtörténetbe viszi őket és így olyan aranyos kiskatonák lesznek :D


Én csak azt mondom, hogy a cigányoknak nem kéne a sok kiváltság és semmi baj nem lenne.

2010. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 X. Maté ***** válasza:
0%

Meg eleve a JOBBIK dolgaiba gondoljatok mar bele?


-Magyar Gárda

-Magyar Gárda fiataloknak (nem tudom, hogy hogy hívják)

-Szebb Jövőt (köszönésként használva)

-Összeesküvés elméletek, faji felsőbbrendűség :)


Na mire hasonlít??

2010. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

Vona bizonyos összefogásba benne van a Fidesszel.

Orbán viszont továbbra is szélsőségesezi a Jobbikot, nos ilyen alapon nem tudom, mit kéne hogy várjuk. Vona már számtalanszor felszólította Orbán Viktort, hogy árulja már el, hogy miért szélsőséges a Jobbik. Az első felszólítás több mint fél éve történt, azóta sincs rá válasz.


Ajánlom ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=HLFXnQijzdQ

Viktornak ideje lenne eldönteni, hogy melyik oldalon van.

Feltételezhetően a Gárdisták nem a Fideszre fognak szavazni, de nekik is ugyan olyan jogaik vannak mint a Fidesz szimpatizánsoknak. Orbán Viktornak kötelessége lenne kiállni a jogtiprások mellett.


Szóval szerintem Orbánnak kell megtennie a kezdő lépést.

Egy ami biztos, a Szent Korona Tan alkotmányával - ami 2/3al megvalósítható - végleg le lehet számolni az SZDSZ MSZP-féle torzszüleményekkel.

2010. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:55


Nem Vona Gábor robbantotta fel a Lánchidat. ;)

2010. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
60%
Jobban járnátok, ha tanulnátok xd.
2010. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 X. Maté ***** válasza:
0%

Nem, de ha kell szerintem csuklás nélkül megteszi :)


Kíváncsi vagyok, hogy milyen magas...

2010. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
0%
egyikre se
2010. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
80%
Jobbik,jobbik és a jobbik.
2010. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!