Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP, FIDESZ, vagy estleg JOBBIK?

MSZP, FIDESZ, vagy estleg JOBBIK?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Arra lennék kíváncsi hogy ha eljön az idő kire fogtok szavazni?Illetve hogy vannak-e még olyan lények akik az MSZP mellé állnak.....


21/F Jobbik:)


2010. febr. 6. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
19%

Istenem, milyen emberek vannak itt!

A Jobbik az ugyanaz, mint az MSZP! Ugyanis a Morvai Krisztináék azért találták ki, mert a Bal az lejáratta magát, akkor legyen Jobb a nevük!

Morvai Krisztinának MSZP-s a férje és sztem ők is Mszp-sek! Mert ha FIDESZ-esek lennének, akkor nem is alaku volna meg!


Azért találták ki ezt a Jobbot, mert így ők is nyerhetnek és ők is meggazdagodhatnak!Persze az ország nem számít mert jönnek az "izraeli" barátaink és mi magyarok leszünk a csicskák...


A másik meg az, hogy miért szavaztok meg olyan embereket, akik nem értenek a politikához? Vagyis nem tettek le semmit?

És ha ugyanaz az MSZP-s brancs lesz a vezetésben, csak "jobbik" álnév alatt?


Nektek miért kell mindig a szar, a rossz, a teljes gazdasági válság?

Mik vagytok ti? a saját hazátok ellenségei?


Aki Jobbikra akar szavazni, utána nézett, hogy kikből áll?


Miért akarjátok felcserélni a jártat a járatlannal?


Aki ért a politikához ( Orbán Viktor) , az miért nem kell?

Ti tényleg azt akarjátok, hogy tönkre menjen teljesen a hazátok?


MIÉP-re is szavazhatnátok már, ha itt tartunk, ott legalább olyan ember van, aki ért is a politikához!

Ha már mindenképpen szélső jobbot akartok....



Amúgy : FIDESZ!


ja és én amióta van FIDESZ, mindig jól szavaztam, csak sajnos az ilyenek miatt (akik most a Jobbikra szavaznak), volt az, hogy az MSZP nyert mindig!


Úgylátszik most is a magyar ugyanabba a csabdába esik....


Mint mindig.


A magyar ember szeret nyomorban élni ...nektek 2007-ban sem kellett az, hogy Szlovéniával együtt Euro bevezetésre kerüljön. Mert 2002-ben úgy volt, bizony...lehet utánanézni!

És mi lett belőle? Örülj, ha nem lesz az egész ország eladva....

2010. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
43%

Én meg politikamentes vagyok. Fogok szavazni, mert illik, meg mondja meg az ember, hogy mit gondol...de leginkább szarok rá, jobban érdekel, hogy tanuljak, nem fér bele az életembe ez a sok baromság...


egy egyetemista

2010. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim válasza:
24%
Munkáspárt
2010. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
50%

12:12

Persze tanuljál csak, de inkább ne szavazz semmire.

Tudod, itt már annyira sz*r a helyzet, hogy lehet munkahelyed sem lesz...

Annyira azért nem kell félvállról venni az egészet!


A saját jövőnkről van szó, és nem arról, hogy a nyugdíjas kap -e nyugdíjemelést (és akkor erre-arra szavazok)


Már aki fiatal és én az vagyok, és normális országban akarok élni, nem Kambodzsában...

25.L

2010. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom gúnyolódás akart-e lenni, de volt egy zárójeles rész is...na mind1...
2010. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:10

Te még mindig beveszed ezt a fideszes maszlagot?

http://www.youtube.com/watch?v=OueAYLsBcjI

Ennyire buta te sem lehetsz...

2010. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 X. Maté ***** válasza:
50%

Kérdező... Tetszik, hogy ha egy szövegkörnyezetből kiragadnak egy szót, illetve mondatot és még rosszabban hangzik... :D Ahogy a média is csinálta azzal a bizonyos beszéddel. Én meghallgattam elejétől a végéig és szerintem semmi baj nem volt vele. Azért rossz mert csúnyán beszélt? Hát igen mert az emberek nem szoktak káromkodni... Azért, mert elmondta, hogy változtatni akar? Hát igen, nem kell a változás, jó a SZAR :D Nem értem...


Az 1. válaszoló, pedig szánalmas! És miért is ne lenne baj, hogy valaki hogy fejti ki a véleményét? Alpári módon viselkedjen mindenki? Az lenne még szép, ha a számomra gyönyörű nyelvet, csak így használnák az emberek...


Ja és a válaszom az eredeti kérdésre, hogy nem vagyok már biztos benne, mert sok kavarás van már itt...

2010. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, milyen emberek vannak itt!

A Jobbik az ugyanaz, mint az MSZP! Ugyanis a Morvai Krisztináék azért találták ki, mert a Bal az lejáratta magát, akkor legyen Jobb a nevük!

Morvai Krisztinának MSZP-s a férje és sztem ők is Mszp-sek! Mert ha FIDESZ-esek lennének, akkor nem is alaku volna meg!



Szerintem a Fidesz fakad egy tőről az MSZP vel!


Nézd meg hogy szinte egy Kiszes padokban ültek, ugyan azok tartják dróton őket, ugyan azokat a tőkés csoportokat szolgálják.


Ráadásul a Fidesz semmit nem tud mondani a választóinak a programjukból, csak amit kellő óvatossággal kilop a Jobbik már leírt programjából.


Sajnos amit én leírtam, az bizonyítható, és akinek van szeme az tisztán látja, ellentétben veled aki csak locsog alaptalanul!


Csak és kizárólag a Jobbik lehet a megoldás arra, hogy

ezt a 20 éve tartó megalázó és leamortizáló állapot ami tapasztalható, az megszűnjön. Már a Fidesz is bizonyította hogy igazi változást nem akar, és hogy nem akarja az igazát védeni és a szándékaival nyerni a választásokon az tisztán látszik.

2010. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
11%

Biztos idegesíti a Viktort hogy ennyire csukott szemmel járnak az emberek....


Különben engem is idegesít.


Mi ez a Jobbik?

Legalább mielőtt szavaznátok rá, nagyon-nagyon nézzetek utána!

Nehogy megint 4 év elfecsérlődjön, csak arra hogy nem lesz semmi, csak rosszabb.


Azt fogjuk észrevenni, hogy a Kóka-Gyurcsány-Szili...stb.- brancs majd átváltozik Jobbikká.....

Ki tudja, én ezt is eltudom képzelni.

2010. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
35%
Fideszre szavazok!. Látom még mindig sokan vannak az MSZP hívők. talán vakok vagytok? mit Tettek az országgal? 21 L
2010. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!