Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan ez lesz?

Most komolyan ez lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap kétszer hívott Bokros, ma a FIDESZ, tegnapelőtt meg kétszer egy helyi MSZP-s képviselő. Nem lehet ezt valahogy?


Ne értsetek félre nem akarok senki ellen kampányolni csak nem szeretem, hogy ilyen módon traktálnak.


2010. febr. 6. 10:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én tegnap kihúztam... de mobilon is hívtak. Jó, tényleg le lehet tenni, le is teszem. De azért egy idő után idegesítő. Azt hiszed, hogy hív a nagyi :) vagy tényleg valami fontos, erre meg...
2010. febr. 6. 11:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
a durva az,hogy nekem titkosítva van a telefonom.még is hívtak.
2010. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11:27

Ez már durva, ha titkos, akkor honnan tudják?

Akkor az is előfordulhat, hogy már "jelölik" azokat, akik lecsapják a telefont? Na' szép egy világ:(

2010. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez úgy van h jó pénzért megveszik a telefonszámotokat a telefonszolgáltatótól. Tudom, mert dolgoztam telemarketingges munkát és ott is ez megy. Az volna a poén ha mi is hívogathatnánk őket géphangon. Vagy küldenénk nekik prospektusokat a börtönökről, h melyik tetszik nekik:)
2010. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akik Vonától tartanak,ne fossatok ő nem így toboroz!
2010. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:06

Büntetlenül kiadhatja a szolgáltató az előfizetők telefonszámát, és ezzel együtt ugye az adatai is idegen kézbe kerülnek?! Hát ez durva!!!

2010. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
felhívtam a digit kérdőre vontam őket hogy ha titkos akkor hogy került hozzájuk a számom.a hölgy azt mondta nem titkos.én állítottam hogy de igen!direkt külön kértem.majdnem lehülyézett,azt mondta rosszul emlékszem.mondtam,hogy itt a szerződés a kezemben amin az áll,hogy titkos.mire letette a telefont!na szép!ja!azt is mondta hogy a politika az nem 3. személy.tehát kiadható....
2010. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!