Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra fogynak el vagy...

Mikorra fogynak el vagy kerülnek nagy kisebbségbe a magyarok magyarországon?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék rá mikor következik be az elkerülhetetlen.az idősek 10-20 éven belül meghalnak.a fiatalok és középkorúak kivándorolnak.esetleg egy szűk sávban ingázók a nyugati határnál előfordulhatnak.az a kevés aki itt marad majd éhenhal idős korára mivel nyugdíjat az már tutira nem fog kapni aki nem múlt el 50 már most.egyre kevesebb ember termeli ki a pénzt amiből a nyugdíjasokat fizetik.
2015. jan. 10. 11:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"meg még többet lopnának és erőszakos cselekményektől sem riadnának vissza ha elfogy a pénz"


Ez a valószínűbb. :((

2015. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

El nem fognak fogyni a magyarok teljesen, de ha kisebbségbe kerülünk akkor biztos baj lesz.


Viszont az is lehetséges, hogy akkor akik nyomják jelenleg is a szaporodási rátát azok lelassulnak, vagy elmennek nyugat felé, mert önállóan életképtelen nép.

2015. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyre több a cigány, a radikális pártok egyre népszerűbbek, lassanként az emberek is megakarják oldani ezt a problémát, nem helyes a Liberális szőnyeg alá seprés. Ha az hogy véded a hazád rasszizmus akkor rasszista vagyok.
2015. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
AntRetardált, attól, hogy véded a hazád vagy szeretnéd jobb helyzetben látni és tenni érte, ill. a kisebbségi problémákat is megoldani, attól még nem vagy rasszista, akkor leszel rasszista, ha ötleteid kirekesztő, magadat feljebbnek tartod másoknál, és mások alapvető jogaikat csorbítanád. Tudom, hogy milyen a cigány helyzet Magyarországon és én is azon vagyok, hogy komoly változások legyenek, de úgy, hogy nem zárom be őket meg hasonló.
2015. jan. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Senkit nem kellene bezárni, azok a cigányok akik becsületesen dolgoznak, élnek (amiből nincs valami sok) azok már gyakorlatilag beintegrálódtak. Semmi gondja nincs senkinek velük, nekem is van ilyen ismerősöm, annak ellenére hogy cigánynak vallja magát a saját fajtáját szidja. de ezekkel nincs baj, se a nemzet számára nem veszélyesek mert ők nem csinálnak 1000 gyereket, vagyis nem veszélyeztetik az országunkban a többség hatalmát. De ott van a többi cigány, nem elég hogy lassan kisebbségbe kerülünk, ami már magába kellene még a Gyurcsótányisták szemét is szúrja, hanem még károsak is, veszélybe érzem magam a városomban, elég embert megtámadtak már, minden napossá vállt a bántalmazás a lakósoknak, a kukák körül nagy bűzfelhő terjeng, még a kicsi kukákat is kiborítják, rosszabb esetben még össze is törik. Lopnak. Aztán valamelyik nap még pár éve volt, valami segélyrendszert megváltoztatott a kormány, nem tudom hogy mit és kevesebb pénzt kaptak és TÜNTETTEK A VÁROS HÁZA ELŐTT HOGY NEM DOLGOZNAK A MOCSKOS MAGYAROK ÉS NEM KAPJÁK A PÉNZT. Szerintem az ilyen környezeten élők egytől egyig úgy gondolják jobb lenne nélkülük. Csak simán a segélytől ha megvonnák az arra nem jogosultakat, és több rendőr lenne, kamerázva volnának az utcák és dolgozós börtönökbe zárnák a gyilkosokat (mert van szabad lábon olyan, aki megölte a saját feleségét) és a nagy cigány maffiákat... Meg lenne oldva minden. Lehet hogy sok pénzbe kerülne rendet rakni, de többet érne mint a stadionok és mindenkinek jobb lenne az élete... És gyakorlatilag az embereknek NEM a cigányokból van elegük, hanem a bűnözésből....
2015. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
a legnagyobb baj hogyha valaki aki illetékes tesz egy kijelentést arról hogy tenne ez ellen valamit azt azonnal elhordják mindennek.persze csak olyanok akiknek közük nincs a problémához tehát könnyen beszélnek.sokak szerint nem kell megállítani a betelepedést és a kisebbségek szaporodását.be kéne tenni őket egy gettóba aztán barátkozzanak a védenceikkel.
2015. jan. 12. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!