Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon kellenének...

Magyarországon kellenének toleranciatáborok?

Figyelt kérdés
[link]

#toleranciatábor
2015. jan. 7. 17:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

A példa teljesen rossz.

Azzal,hogy valakit az etikett szerinti étkezésre neveled,nem ugyanaz,mintha azt az ételt nyomnád le a torkán,amit nem szeret.


Ha a gyereked meleg lesz,akkor is meleg lesz,ha a fejed tetejére állsz.


Vannak sajnos olyan melegek,akik olyan szülők mellett nőttek fel,hogy belekényszerítették őket a heteró életbe,aztán olyannal élnek,akihez nem is vonzódnak,közben olyanra vágynak,amit nem kaphatnak meg,vagy megkaphatják,titokban.

Az ilyen nem normális.

a heterónak a heteróval a helye.A melegnek,meleggel.

Ha az egyik fél nem vonzódik a másokhoz az nem kapcsolat,és nem kielégítő.


Eleve ott kezdődik a baj,hogy nem tudod felfogni,hogy a szexualitás nem tanítható.Hanem egy biológiai késztetés,ami akkor is kialakul,ha nem akarod.

A népesség kb 10%-ánál ez az velük azonos neműeknél alakul ki.Ennek evolúciós okai vannak.

2015. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Hiába fogod azt mondani a gyerekednek,hogy na fiam,lányom a veled ellentétes neműekre izgulj fel,mert ez nem így működik.


Szerintem jobb ha nem vállalsz gyereket,mert ha ennyire nem tudod elfogadni,hogy akár a te gyereked is lehet meleg,akkor nagyon sok bajod lesz még.

2015. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Lefogadom valami tini gyerek lehetsz,aki mindenben megakar felelni a szüleinek.....
2015. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Sertés ***** válasza:

Itt (37-es) már javasoltam, igaz csak poénból... :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__636..

2015. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

A kérdést iróniának, humornak szántam.


Ennyire nem vagytok képesek felismerni az iróniát?

2015. jan. 7. 22:40
 36/37 anonim ***** válasza:

"Szerintem jobb ha nem vállalsz gyereket,mert ha ennyire nem tudod elfogadni,hogy akár a te gyereked is lehet meleg,akkor nagyon sok bajod lesz még."

Az én gyerekem nem lesz b_zi, mert el fogom neki magyarázni, hogy mi a természet rendje.

2015. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Akkor egy szorongó b-zi lesz,és vagy tönkre vágod az életét,vagy pedig 18 évesen elmegy és nem látod többet.
2015. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!