Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon kellenének...

Magyarországon kellenének toleranciatáborok?

Figyelt kérdés
[link]

#toleranciatábor
2015. jan. 7. 17:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%
Igen, a libsiknek, hogy el tudják fogadni a hazafiakat, a keresztényeket, a konzervatívokat, a gyereküket normálisnak nevelőket, meg úgy általában bárkit, aki valamiben nem ért egyet velük.
2015. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%

Neked ezek a felsoroltak mind egy kategória?:D

Nagyon egy séma szerint látod a világot:)


Ja,hát igen,akik "normálisan" nevelik a gyerekeiket:)

Ez a kedvencem:)

Azokra a bigott,álszent,prűd emberekre gondolsz akik lelki nyomorékot csinálnak a gyerekeikből,ahol semmiről nem lehet beszélni,meg mindenki problémára az a megoldás,hogy homoba dugjuk a fejünket?:)

És szorongós,depressziós emberek tömegeit termelik ki:)


Azokkal az általad libsinek hívott szülőkkel szemben,akik szabad szellemben,a gyerekeik érzéseikkel törődve nevelik fel a gyerekeiket és megtanítják nekik,hogy ne bántsanak senkit,aki nem olyan,mint ők:)

Ja hát igen,biztos ők a rossz szülők,nem a fentebb említett csoport:)

2015. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
16%

Én nem láttam még ateistát aki a templom előtt kiabált volna,hogy ne menjetek be:)


Fordítva viszont már igen:)

Szép dolog a hit,csak tartsák a 4 fal között,mint a többi dolgot is,a csúnya szexet,meg mindent.Ki se nyissák az ablakot,mert még valaki meglátja őket:)

2015. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Relaxed ***** válasza:
100%
A szeretet nem lehet kieroszakolni.Ez igaz a toleranciara is.Ki kell erdemelni.
2015. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
13%

Ez nagy tévedés.

A tolerancia minden embernek jár.

Attól,hogy nem szeretek valakit/valamit még tolerálnom kell.

2015. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%

#12

"Azokra a bigott,álszent,prűd emberekre gondolsz akik lelki nyomorékot csinálnak a gyerekeikből,ahol semmiről nem lehet beszélni,meg mindenki problémára az a megoldás,hogy homoba dugjuk a fejünket?:)"

Homoba dugjuk a fejünket? Freudi elírás :) Egyébként nem, nem erre gondoltam, hanem pl. akik megtanítják a gyereknek, hogy a homoszexualitás nem normális, vagy akik néha hangosan is rászólnak a gyerekre, vagy uram bocsá adnak neki egy pofont, ha valami rosszat csinál. Persze fontos az is, hogy megdicsérjék vagy megjutalmazzák, ha jót csinál.


"Azokkal az általad libsinek hívott szülőkkel szemben,akik szabad szellemben,a gyerekeik érzéseikkel törődve nevelik fel a gyerekeiket és megtanítják nekik,hogy ne bántsanak senkit,aki nem olyan,mint ők:)"

Pontosabban ne bántsanak senkit csak azért, mert nem olyan, mint ők. Erre egyébként a cigány szülők is megtaníthatnák a gyerekeiket, ha már itt tartunk.


#13

"Én nem láttam még ateistát aki a templom előtt kiabált volna,hogy ne menjetek be:)"

Ha nem is szó szerint, de én már igen. Egyesek ugyanolyan erőszakosan próbálják meggyőzni arról is az embert, hogy nincs isten. Na de itt sem erre gondoltam, hanem pl. keresztet állítani nem lehet karácsonykor, de a menórával semmi gond.


#15

"Attól,hogy nem szeretek valakit/valamit még tolerálnom kell."

Ezt mondd a libsiknek!

2015. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%

A szexuális orientáció NEM TANÍTÁS kérdése.

Egy belső,ösztönszerű dolog,amit nem az akarat irányít,ha ennyivel sem vagy tisztában,akkor ne vállalj gyereket.


Én,mint liberális,nem vagyok híve a gyerekverésnek.

Én úgy gondolom,ha valamit szépen nem lehet elérni,azt agresszióval sem fogod.

2015. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Úgy látom a S.P epizódja pont az ilyen 60%-osról (egyikről) szól.
2015. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem láttam még ateistát aki a templom előtt kiabált volna,hogy ne menjetek be:) "


Viszont ezen az oldalon is jópár kérdésben, válaszban lehet találni gyöngyszemeket arról, hogy "a vallásosak így-úgy-amúgy". :)

2015. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%

A homoszexualitás a szexuális orientáció egyik formája.

Ami természetes dolog.Azt,hogy egyesek nem tudják felfogni,az alacsony intelligencia és ismerethiányra vall.


Az emberi társadalom GYAKRAN az emberek szexuális vonzalom alapján alakítanak ki kapcsolatokat,házasságokat.Tehát a szexualitás,az hogy két fél vonzódjon egymáshoz nagyon fontos.

Az,hogy egy meleg összeházasodjon egy heteróval az nem normális.Káros mindkét félre.

Ezt kellene megtanítani a gyerekeknek,amikor a szexuális felvilágosításra sor kerül.

De hát a konzervatív emberek azt sem szokták,mert arról beszélni sem szabad,meg az bűn.

2015. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!