Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha...

Bob76xd kérdése:

Mit szólnátok hozzá, ha Magyarországon lenne egy radikális baloldali párt?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem az MSZP-t, se a DK-t, se az LMP-t, se a Párbeszéd Magyarországért pártot, se a Fideszt, se a Jobbikot, se az Együtt pártot és nem szeretem a munkáspártot ! Ide egy radikális baloldali párt kell, mint a görög radikális SYRIZA párt, ami nagyon radikális! Az európai unó kizsákmányolja Magyarországot és kihasználja! Az én barátaim megfogjuk alakítani a radikális baloldali pártot, aminek a neve Magyar Radikális Baloldali Párt. Mit szóltok hozzá ?
2015. jan. 5. 19:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az európai unió kizsákmányolja Magyarországot. Elnézést, de én most így javítottam ki.
2015. jan. 5. 19:42
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Bár csak engem is úgyzsákmányolna ki valaki mint a junió az országot Akkor dolgoznom sem kéne :)
2015. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyen.
2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Van már ilyen, az a neve, hogy Munkáspárt. Hogy a társadalom mit szól hozzá, azt láthatod a választási eredményeiken.
2015. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Te valami fogyatékos vagy?

Csak mert elég furcsán fogalmazol a kérdéseidben.

2015. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A munkáspárttal mi van? Egyébként azt szólnám hozzá, hogy alaposan kiröhögném, kitörölném a könnyeket a szememből, aztán keresnék valami értelmeset.
2015. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szeretem ...(minden)"


Mit szeretsz ? :D

2015. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tyűha, kreativ névválasztás. Örülnék neki, ha lenne egy ilyen párt, mert az bebizonyítaná, hogy nincs igény az efféle nyomorékságra magyarhonban. A te barátaid megfogjátok alakítani a radikális baloldali pártot, aminek a neve Magyar Radikális Baloldali Párt. Ámen.
2015. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Az európai unó kizsákmányolja Magyarországot és kihasználja!" Érdekes felvetés barátom, apropó! Nézz csak körül! Hány épületet modernizáltak, illetve mennyi pénz folyt be Mo.-ra?
2015. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Örülnék neki, ha lenne egy ilyen párt, mert az bebizonyítaná, hogy nincs igény az efféle nyomorékságra magyarhonban."


Szerencsére a munkáspárt helyzete már tükrözi! :)

2015. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!