Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az amit hat nap alatt sem...

Mi az amit hat nap alatt sem tudsz megvenni és épp vasárnap kell? Mi az amit ha szombaton veszel meg és hűtőbe teszed megromlik másnapra?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 22:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
én hétfő-szombat dolgozok 10 órát, csak vasárnap (VÁSÁRNAP) tudok elmenni bevásárolni tehát csesszed meg és a tolvajfidesz is.
2015. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

"én hétfő-szombat dolgozok 10 órát, csak vasárnap (VÁSÁRNAP) tudok elmenni bevásárolni tehát csesszed meg és a tolvajfidesz is."


Szerintem is csessze meg a tolvaj Fidesz, de benned is ott van a hiba ha még szombaton is tízórázol. A pénzéhséged nem a Fidesz hibája. Azt viszont elég nehezen hiszem el, hogy egyetlen olyan bolt sincs a közeledben ami a munkakezdésed előtt nyitna, vagy az után zárna be. Tesco nálunk pl 6-22ig van ami azért lássuk be jóval több mint 12 óra.

2015. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
*10 óra
2015. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

"de benned is ott van a hiba ha még szombaton is tízórázol."


Csak nem Zsiga Marcell személyesen?

2015. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Hétfőtől péntekig reggel rohantam a gyerekekkel, majd utána munkába, utána gyerekekkel haza, tanulás, házimunka, főzés. Most a két gyereket rángattam volna iskolatáskával a teszkóba, vagy miután lefeküdtek akkor hagytam volna őket magukra?

Szombaton meg vagy valami miatt rohangásztunk, vagy csak pihenni szerettünk volna, vagy kirándulni. Felnőtt vagyok, be tudom osztani a szabadidőmet.


Érdekes, hogy azért senki sem pampog, hogy a kereskedelmi dolgozók tisztességesen be legyenek jelentve, normális fizetést, korrekt pótlékot kapjanak. Az sem érdekel senkit, hogy lenne pár diák és mások, akik szívesen dolgoznának hétvégén.

2015. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha kifogynak az észérvek...
2015. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A hétvége nem arra való, hogy dolgozzanak az emberek. Vannak bizonyos foglalkozások, melyeknél muszáj, de azért sportot ne űzzenek már az emberek a munkából.
2015. jan. 6. 23:23
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

"A hétvége nem arra való, hogy dolgozzanak az emberek."


Ez pontosan így van, csak a te fideszkéd a sok adója miatt sokan kényszerülnek dolgozni, hogy adójukból újabb stadionok épülhessenek.

2015. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

"A hétvége nem arra való, hogy dolgozzanak az emberek."


Magánügy, ne szóljon már bele mindenbe az állam. Azt nem akarják megmondani, hogy mikor pisiljünk???

Legyen korrekt törvényi háttér (bejelentés, pótlék, stb), aztán majd mindenki eldönti, hogy kíván-e a kereskedelemben dolgozni és a vásárlók, hogy mikor mennek vásárolni.

Nem vagyunk hülyegyerekek akiket nevelni kell.


Majd akiket meg kirúgnak azok baromi hálásak lesznek a sok szabadidőért, mert nemcsak a vasárnapjuk lesz szabad hanem az egész hetük.

2015. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%

"Mi az amit hat nap alatt sem tudsz megvenni és épp vasárnap kell?"


Jó eséllyel semmit. Ennek ellenére szeretném én eldönteni, hogy mikor megyek vásárolni. És szeretném, ha a kereskedő dönthetné el, hogy mikor akar kinyitni.



"A hétvége nem arra való, hogy dolgozzanak az emberek."


Hanem mire? templomba járásra? Azt szeretném, hogy ne te mondd meg nekem, hogy az én hétvégém mire való. Ha táncolni szeretnék, akkor arra való, ha pihenni akkor arra, ha dolgozni akkor arra. És ha vásárolni szeretnék, akkor meg arra való.

2015. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!