Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az amit hat nap alatt sem...

Mi az amit hat nap alatt sem tudsz megvenni és épp vasárnap kell? Mi az amit ha szombaton veszel meg és hűtőbe teszed megromlik másnapra?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Fideszes bérprovokátorunkat hallották.

Kérem kattintson a vissza gombra.

2015. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
nem tudok elaludni.. ha nem mondjátok a poént.
2015. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Mindent meg tudok venni. És igazából azt sem hiszem el, hogy mások minden nap járnak boltba és bele betegszenek, ha hétből egyszer nem tehetik. Ez csak a szokásos proletár hiszti.
2015. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Tök jó!

A szarban azért összefogunk!

Éljen a Haza!

Mindenki menjen haza..majd szólok !

..

2015. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Azzal van a baj, hogy erről senkit nem kérdeztek meg. Az álkeresztény demagóg propagandára kitalálnak ilyen dolgokat, aminek semmi értelme, és fölöslegesen szólnak bele az átlagember életébe.
2015. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Harisnya a másnapi évnyitóra.
2015. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Amiket én ellenzek, dohányzás kriminalizálása, kutya csip, közmunkásbér lecsökkentése, paks2, külföldiek választójoga stb.. ezekről szerinted engem megkérdeztek? Szopjatok már ti is ha már kormányra szavaztátok ezt a csürhét!
2015. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
képzeld sokak vasárnap járnak bevásárolni, mert munka mellett nem érnek rá. De most aztán jó lesz a családoknak mert majd együtt ülnek otthon de lehet hogy enni nem lesz pénz mert valakinek tényleg sokat jelent a vasárnapi műszak... de majd együtt éhezik a család
2015. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
meg eddig sem terjed az agyuk? nyilván azért vannak nyitva az üzletek, mert igény van rájuk. Vásárolnak a termékeken áfa van így ez az államnak is jó nem értem az egészet miért kell bezárni .
2015. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Az elmúlt hónapokban (mióta először hallani lehetett erről az ötletről) direkt figyelem a vásárlási szokásaimat, illetve hogy hányszor hozza úgy az élet, hogy vasárnap voltam kénytelen vásárolni. Többször volt, hogy a családi ebéd során túl sok fogyott, és nem maradt elegendő hétfőre, így kénytelen voltam főzni másnapra, amely új bevásárlással járt. Olyan is volt, hogy ebéd főzése közben derült ki, hogy valami elfogyott/lejárt, amit mással nem igazán lehetett pótolni. Volt - munkanap áthelyezés miatt - hogy szombaton későn értem haza, amikor környékbeli CBA már bezárt (furcsa, náluk szombati munkarend volt). Aztán volt elhúzódó vendégség is, ami átrendezte a napot.

Persze erre lehet azt mondani, hogy mindegyiket meg lehet oldani valahogy (előre felstócolással, gondos "készletvezetéssel"), de őszintén: veled mi nem fordult elő?

További megfigyelés, hogy munka után általában tele vannak a boltok. Többször volt (Intersparban), hogy elfogytak a kosarak, illetve negyed órát álltam sorban a "gyorspénztárnál", emiatt amit csak lehet, hétvégén intézek. Nagyobb hipermarketekben is hétvégén intézem a bevásárlást egyszerűen azért, mert autó hiányában nem 5 perc eljutnom oda. Természetesen hacsak nem "lehetetlen" időpontban megyek (értsd hajnalban vagy késő este) mindig tele vannak. Vasárnapi zárva tartással ez az embertömeg a hét többi részén fogja megvenni amit vasárnap vásárolna, növelve a tumultust.

2015. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!