Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják a Tolvajkergető...

Miért támadják a Tolvajkergetőket?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel a mentőkocsi kerekeit is kiszúrhatnák..
2015. jan. 3. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Én támogatom a tolvajkergetőket, szerintem nagyon jó hogy van egy ilyen brigád aki segít elkapni a tolvajokat :)
2015. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%
az önbíráskodás fogalma egy nagy baromság, ha ezt sokan elfogadják, csak azt mutatja, mennyire behódolnak a kormánynak és élvezik a rabszolgaságot és a tehetetlenséget.
2015. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert sérti a bűnözőajnározókat.
2015. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha a valóságot leírnám, akkor Tamásmacska elképzelhető, hogy megpróbálna beperelni. Úgyhogy legyen elég, hogy nem minden arany, ami fénylik és jól álcázzák a dolgokat.
2015. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Utolso bővebben??
2015. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12.53 Kifejtenéd - akár privátban - hogy ez alatt mit értesz? Engem érdekelne.
2015. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem: A tolvajkergetők tevékenységét kifejezetten jó ötletnek tartom és támogatom. Sőt, azt is támogatom hogy a tolvajok a lehető legszigorúbb büntetést kapják. Azzal is egyetértek hogy az önkényes lakásfoglalót pofánlőtte gázpisztollyal.


De...


Nekem a legnagyobb bajom Tomcat személyével van.


1. Egy iszonyatosan nagyképű, beképzelt és kritikát nem tűrő ember. Tipikusan az hogy kijelenti: ez így van. Jön egy ember aki azt mondja hogy: nem, az úgy van. Erre elkezdi az ebet a karóhoz kötni ebben a tipikus lenéző stílusában és ha még az az ember bizonyítékot is mutat hogy márpedig az úgy van akkor képes volt akár az oldalról is kitiltani.


2. Nagyon sokszor ellentmondásba szokott ütközni saját magával. Az oldalon belül és kívül is. Főleg a régi blogjai kísértik a mai napig és buktatják le. Rendszerint aki ezt megemlítette a tolvajkergető oldalán azt szintén kitiltotta.


3. Nagyon sokszor hadonásznak balra-jobbra bizonyítékok nélkül. Ebbe nem egyszer bele is szaladtak. Sőt, jópárszor előfordult hogy megpróbálták elsunyizni a dolgot és mindent letöröltek.

2015. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!