Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza a középkorba, avagy mi...

Vissza a középkorba, avagy mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Mit kéne tenni ahhoz, hogy a magyarság lélekszáma gyarapodjon, ezzel biztosítva a nemzet fennmaradását? Jelenleg kilátástalannak tűnik a helyzet. Egyetlen megoldásnak azt látom, ha visszafelé haladnánk az időben. Le kéne mondanunk a kényelemről, gazdagságról, jólétről, karrierről és semmi másnak csak az alapvető életfeltételeknek és a fajfenntartásnak élni? Persze lenne néhány kivétel(sportolók, művészek, tudósok stb), akik a nemzet hírnevét öregbítenék és persze lenne egy vezető réteg, ami egy valamilyen rendszert azért fenntart. Milyen akadályai lennének ennek a társadalmi berendezkedésnek a nemzetközi gazdasági viszonyokat figyelembe véve?
2015. jan. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ugye kérdező, Te semmiképp se a gondolkodó, vezető rétegbe szeretnél tartozni, hanem az alsó "fajfenntartó" rétegbe?
2015. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell középkor.

Kinek kellene pestis , lepra meg ilyenek?


Megfelelő családtámogatási rendszer, gyermekvállalást ösztönző média, programok.


Illetve, elérni, hogy a közvélemény elítélje az individualista, hedonista életmódot.

2015. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

15:01

Pont ez jutott eszembe, az ilyen ötletek kiagyalói mindig másnak szánják a nehezét, természetesen nem nekik kell megszenvedni azt, ők csak kitalálják a tutit más kárára, lásd a jelenlegi politikusaink ötleteléseit.

2015. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például 30 éves vagyok, és esélyét se látom annak, hogy valaha saját házam lesz. Bizonyos réteggel ellentétben én nem vállalnék így gyereket, hiszen tudom, hogy a feltételei nem adottak. Eközben érettségivel se rendelkező politikusok és a haverjai nem tudják már eldönteni, hogy hol vegyék a százhatvankettedik luxusvillájukat az elmutyizott pénzből. Nos, ezen kéne változtatni, nem a középkorba visszamenni.
2015. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szántam én senkinek semmit. Feltettem egy kérdést, ennyi. Az rendben van, hogy ez egy baromság , de más megoldást nem látok a népességgyarapodásra. Illetve van más megoldás, de legyen itt bármilyen tisztességes kormány, nem fogja tudni elérni hogy jólétben gyarapodjunk. Hogy miért? Az már egy másik kérdés, de úgy látom túl messzire mentem, inkább hagyjuk.
2015. jan. 2. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Marha sok értelme lenne hogy annyian lennénk mint az Indiaiak, de olyan csórók is...
2015. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!