Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hónapjai vannak Orbánnak? Ld...

Hónapjai vannak Orbánnak? Ld fideszes források link. Szerintetek igaz? Nagyon remélem hogy IGEN, de vszínű csak álmodik a nyomor.

Figyelt kérdés

Hónapjai vannak Orbánnak?

[link]


Angela Merkel februári villámlátogatása után hatalomátvétel történhet a Fideszben - állítják a Népszava kormánypárti forrásai.


Nem is tudom mit mondjak. Örülnék ha Orbán takarodna, de nem örülnék ha Lázár-féle még nagyobb hulladék kerülne a helyére.

És az írásból az is kiderül szó sincs a fidesz eltakarításáról, csak a fej kerül levágásra. Hogy aztán 2 nőjön a helyére.

Az egész bandát takarítani kéne.

Csak hát ki jönne a helyére? Jobbik? Köszönjük nem kérjük. MSZP? Azt még annyira se? DK LMP és tsai? Viccnek is rossz.

Akkor ki?


2014. dec. 29. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lázár már fogja OV-t. Töle függ, hogy mikor megy a levesbe.
2014. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem így látom. Szerintem ez egy olyan dolog, mint amikor a baloldal visszavárta Bajnait, mint a messiást. Szerintem az elkövetkező évek erről fognak szólni, hogy mikor puccsolják már meg Orbánt. Ha lenne is ilyen ambíció mondjuk Varga Mihályban, azért ne vegyük úgy, hogy Orbán Viktor csak úgy simán lemond, és hazamegy fociedzéseket nézni.

2014. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Csak az a kérdés OV egészségi állapota miatt meddig húzza?

A bipoláris személyiségzavart se lehet a végtelenségig kezelni még osztrák klinikán se. Ez is hétpecsétes titok lenne de a fél világ tudja.

Már most erősen látható jelei vannak, lassan már nyáladzik az ürge.

Tényleg meg lehetnek számlálva a napjai de nem azért mert puccs meg ilyesmi hanem azért mert diliház lesz a vége.

2014. dec. 30. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!