Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hónapjai vannak Orbánnak? Ld...

Hónapjai vannak Orbánnak? Ld fideszes források link. Szerintetek igaz? Nagyon remélem hogy IGEN, de vszínű csak álmodik a nyomor.

Figyelt kérdés

Hónapjai vannak Orbánnak?

[link]


Angela Merkel februári villámlátogatása után hatalomátvétel történhet a Fideszben - állítják a Népszava kormánypárti forrásai.


Nem is tudom mit mondjak. Örülnék ha Orbán takarodna, de nem örülnék ha Lázár-féle még nagyobb hulladék kerülne a helyére.

És az írásból az is kiderül szó sincs a fidesz eltakarításáról, csak a fej kerül levágásra. Hogy aztán 2 nőjön a helyére.

Az egész bandát takarítani kéne.

Csak hát ki jönne a helyére? Jobbik? Köszönjük nem kérjük. MSZP? Azt még annyira se? DK LMP és tsai? Viccnek is rossz.

Akkor ki?


2014. dec. 29. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, hamarosan alakulni fog egy TELJESEN ÚJ erő, ami remélhetőleg jobb lesz, mint az elmúlt 25 év pártjai. Csak türelemmel kell várnunk!
2014. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már! Öreg vagyok ezekhez a kamukhoz!

TELJESEN ÚJ


Hányszor de hányszor hallottam ezt már!

És a teljesen új mit fog csinálni? Mert ha teljesen új = akkor még üres a zsebe. Hát mi lesz az első dolga? Megtölteni.

Azért tűnt jó választásnak anno a fidesz (meg az MSZP is) mert gondoltam ezek loptak annyit már, hogy elég.

De sose elég persze. Naiv gondolat volt.

2014. dec. 29. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Akkori mégis milyen megoldásra vársz kedves kérdező? Mert más alternatíva nincs jelenleg, de ha tudsz, akkor nyugodtan írd le! Csodában ne reménykedj, az biztos! Ahogy említettem, ha megjelenne egy olyan párt, amelyet eddig teljesen ismeretlen emberek alkotnának és lenne egy hiteles programjuk, akkor talán lenne remény, de így sehogy.

2014. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na most álljunk meg.

"hamarosan alakulni fog egy TELJESEN ÚJ"


Ez nem feltételes mód. Ez kijelentő. Most akkor lesz vagy nem lesz?

2014. dec. 29. 19:38
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja: teljesen ismeretlen emberek: akkor a kutya se szavazna rájuk.

Hiteles program: ha a mai magyar helyzetre valaki "hiteles" (=gazdaságilag is megáll a lábán) programot adna, akkor az a program szükségszerűen

a) igen bonyolult és sokrétű

b) megszorítások sokaságát tartalmazó program lenne


Mindez mit eredményezne? Hogy az agymosott és totál birka magyarok körében azonnal és hatalmas bukásra lenne ítélve (ld a Bokros -csomag ami szitokszó még most is, külföldi közgazd egyetemeken meg tanítják mint sikeres makorgazdasági konszolidációs modellt...)

2014. dec. 29. 19:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fog-e hamarosan alakulni egy párt, de én is remélem, ez csak feltételes még. Ha mondjuk hajlandó vagy pártalapításba menni, akkor segíthetnél nekünk (a többi tüntetőnek) vagy írj nekem és privátban is tudunk beszélni!
2014. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Öreg vagyok én már ehhez. Meg nem is hiszek semmiben.

Ez az ország csak arra jó hogy mint egy tehenet fejjék és fejjék amíg meg nem döglik.

Ha a tehénnek nincs annyi esze hogy arrán álljon és rúgjon egyet-akkor csak fejjék a halálig.

2014. dec. 29. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, tipikus fideszes paranoia, ami butaságukból fakad. Orbánt csak a magyar országgyűlés tudja leváltani, ott meg a Fidesznek kétharmada van. Ha leváltják, reklamáljon saját elvtársainál.
2014. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez túl szép, hogy igaz legyen. Ha Orbánt leváltanák, akkor azzal a Fidesz a jelenlegi formában megszűnne létezni, valószínűleg ketté is szakadna. És az lenne a teljes rendszer bukása is, ugyanis azt egy nagy, egységes és erős pártra alakították ki. Nem hiszem, hogy ezt a puccsot szervezők ne tudnák. Bár februárig még nagyon sok idő van, ha tovább folytatódik a népszerűség csökkenés és még a veszprémi választást is elveszítik, akkor bizony Orbán helyzete tényleg meginoghat.
2014. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a Népszava megírta, akkor egészen biztosan így is lesz.


Júniusban még a Népszava mondta magáról, hogy 2 hónapja van hátra.


[link]

2014. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!