Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja mindenkinek a...

Mi a baja mindenkinek a zsidókkal?

Figyelt kérdés

Mindenki szidja őket, a szó gyakorlatilag már sértésnek számít, de mi miatt?

Erre még nem nagyon sikerült értelmes választ kapnom. Mondják, hogy ők irányítják a világot meg a pénzügyeket és, hogy az országban a legtöbb gazdag ember zsidó. De ezt egy átlagos csóró ember honnan tudja, ismeri őket? Vagy az átlagos gyűlölködő ismer akár egyet is?



2014. dec. 25. 21:03
1 2 3
 21/26 homo ludensz ***** válasza:
77%
Arra emlékszem hogy régen irigyeltem egyik nagybratyóm feleségét. Gondolom gyermekként megélte valahogyan a tábort és felnőtten is viselte az alkarján a tetovált sorszámot.Ezt a saját szememmel láttam bár nem voltunk velük puszipajtások. Mind két család csóró volt és a szülők melósok voltak. Ez a hölgy a fáma szerint csak bement az üzemorvos ajtaján és akkor ment táppénzre amikor akart. Feltehető hogy a doki is abból a "társulatból" származott. Akkor irigyeltem,talán elítéltem de a mostani élettapasztalatom szerint nem tenném. Az említett hölgy és testvérei valamint a családja a maga szegénységével meg a sarki szatócs bácsi nem jelentett oly nagy veszélyt hogy kiérdemeljék a fizikai megsemmisítést. Végkövetkeztetésként: nem az patkány,görény aki a saját vallása szerint él,mert a vallás nem arra buzdít hogy vedd el az utolsó falatját is. Lehet görény s harácsoló patkány bármilyen felekezetű és vallású mert az csak annak mondja magát.
2014. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sok baj van velük egyesek szerint, de ha erre tényleges választ adna valaki, azt lehet, hogy kitörölnék. Szerintem sok érdekes tulajdonságuk van. Pl. van ez a beképzeltség dolog. Egyesek szerint el vannak szállva maguktól, és nincs önkritikájuk. Népükhöz tűzön-vízen átragaszkodnak, mintha mások az ellenségeik, tisztátalanok, rosszabbak lennének - néhányan ezt mondják legalábbis, a nácik. Az anyagi javakkal, a jósággal vagy az őszinte beszéddel is érdekes kapcsolatban állnak Hitler követői szerint. Teljesen aránytalan mértékben vannak ott minden magasabb pozícióban, nyilvánvalóan nem a tudásuk, hanem más okok miatt, szerintem. És ezekben a mozgalmakban, mint jogvédelem a kisebbségieknek, meleg felvonulás, kommunizmus, liberalizmus, tolerancia, elesettek támogatása, szakszervezetek (vagy nézzük meg a mostani tüntetéseket) nagyon sokan benne vannak.
2014. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Éltem New Yorkban ultra-ortodox zsidó negyedben. Hihetetlenül összetartóak.
2014. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 homo ludensz ***** válasza:
Kedves utoljára szóló,azért azt ne feledd hogy egyetemre s főiskolára a pontszámok szerint döntenek nem a vallás szerint. Magam melós lettem mert közepes bizonyítványom volt s így szakmát tanultam de volt az osztályban végig kitűnő tanuló hogy bibsi volt e azt nem tudom de gondolom nem bádogosnak tanult tovább. Én nem vagyok kapaorrú de ha valaki jó orvos,ügyvéd,vagy bármilyen hasznos emberré képezi magát azt nem tudom elítélni csak a hite miatt.
2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
De ezek nem jók abban, amit csinálnak. És ehhez nem kell tanulni. Ott a média, ügyvédek, színészek, újságírók, túl sokan vannak köztük. Ez nem a kvalitásokon múlik. Ennyivel nem is lehetnének jobbak.
2015. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm most. Ott csal, ahol lehet, semmit nem szégyell megcsinálni, túl nagy az arca. Véletlenül pont a sztereotípiának felel meg.
2015. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!