Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja mindenkinek a...

Mi a baja mindenkinek a zsidókkal?

Figyelt kérdés

Mindenki szidja őket, a szó gyakorlatilag már sértésnek számít, de mi miatt?

Erre még nem nagyon sikerült értelmes választ kapnom. Mondják, hogy ők irányítják a világot meg a pénzügyeket és, hogy az országban a legtöbb gazdag ember zsidó. De ezt egy átlagos csóró ember honnan tudja, ismeri őket? Vagy az átlagos gyűlölködő ismer akár egyet is?



2014. dec. 25. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenkinek, nekem pl. semmi. Az adott embert a tettei alapján ítélem meg nem a vallása, nemzetisége, stb miatt. Ez lenne a normális, de sajnos sok a rosszindulatú, ostoba egyén.
2014. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%

Noss igazából ahogy írtad a legtöbb gazdag közülök való. Nyerészkednek mindenen és szegények nélkül nincs gazdag. Nyerészkednek a halálon háborúkon nyerészkednek a híúságon ösztönökön nyerészkednek mindenen gátlás nélkül és elég sok olyan ember mint rákosi, lenin, marksz meg hasonlók vallották a vallásukat vagy származásilag azok voltak. [link]

Ez olyan mint hogy a magyar egy depressziós nép aki siránkozik és azon töpreng mit rontott el. Hát mert ez az átlag. Nem mondhatom egy átlag oroszlánra hogy hullahopp karikákon ugrál keresztül biztos van egy kettő cirkuszi de a legtöbb tőböl leharapja a kezed.

2014. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismernek egyet sem, de menő dolog szidni őket. A nem zsidók között is sok a szemét ember.
2014. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Az ember próbál átlagot vonni. Ez ösztönös mint hogy például egy szép nő biztos buta mert nincs szüksége a tanulásra pedig sok a szép és okos nő is viszont az ember átlagol. Mivel az ősembernek nem volt idelye leülni az oroszlánnal elkávézgatni vagy az ellenséges törzzsel aki ugyanott vadászott ezért az ellenséges törzs ellenség volt hiába akartak barátkozni. Akkor lettek barátok ha bizonyították hogy már nem ellenségek.
2014. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
65%
A metapedia vicc kategória, Havas többször elmondta, hogy nem zsidó mégse szedik le :D Szerinted ezek után az az oldal mennyire hiteles? Mindenki fent van aki baloldali vagy nem szimpi.
2014. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Lehet attól még a 70% igaz főleg a régi emberekről hiszen utánuk könnyebb utánajárni. Akik még élnek azok titkolják nagy átlagban. Szerintem ha megnézzük kb 1950 ig nagyjából hiteles de a wikipedia szerint is azok ha megnézed.
2014. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%

Én ismerek pár zsidót, sőt a családomban is van (meg a véremben is). Hát, nem vagyok róluk jó véleménnyel. Az egyik zsidó ismerősöm nem állt jól anyagilag így autókat lopott és azt szerelte szét és adta el darabonként.


Egy másik tanár valahol, de buta mint a szar. A rokonaim meg... No komment. Az egyiknek a lánya hozzáment egy keresztényhez és abban a pillanatban kitagadta és még akkor sem segített nekik, amikor már vegetáltak. Pedig az apja a nőnek az egyik országos szakszervezetnek a feje asszem.


Igazából javaslom megnézni a Jud Süss filmet, ami ugyan egy náci propaganda film, de egy csipetnyi rasszizmust sem véltem benne felfedezni. A zsidók körülbelül úgy működnek, ahogy abban a filmben.


Ha megnézted, akkor megérted, hogy miért nem szeretik őket és nem is szerették soha.

lásd például az Aranybullát (1222):

"(XXIV. p.) Hogy izmaeliták és zsidók tisztséget ne viseljenek. Pénzváltó, kamara-ispánok, só-kamarások és vámosok, országunkbéli nemesek legyenek. Izmaeliták és zsidók ne lehessenek."


Más nemzeteket nem emelt ki, csak a zsidó barátainkat. Nyilván minden ok nélkül.

2014. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Személyesen nekem sem volt soha problémám a zsidókkal, azt sem érzem, hogy megpróbálnák a gazdaságon át megnehezíteni az életem.

Egyébként is, zsidó még nem jött nekem az utcán, lopta el a mobilom és "büdös magyarozott".

2014. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Ennek nagyon hosszú és régi "kultúrája" van, alapvetően vallási gyökerű, amire aztán még rárakódott sok minden.


[link]

2014. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Szegényeket több, mint 5000 éve mindenki csak bántja. Mi miért ne állhatnánk be a sorba? Most egyel több, vagy kevesebb mit számít nekik?
2014. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!