Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen szervhez fordulhatok...

Milyen szervhez fordulhatok akkor, hogy ha porig aláznak és ellehetetlenítenek anyagilag VÁROSVEZETÉSILEG azért mert meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen esetben legyen az ember öngyilkos? Úgyse tudd ez ellen mit csinálni?

#kirekesztés #aláz #éhen halasztás
2014. dec. 19. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyenlő bánásmód hatóság
2014. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Keresd meg a következő társaságokat, majd írj nekik, vagy kérj személyes találkozót és mondd el nekik a történeted.

Társaságok:TASZ( Társaság a szabadságjogokért), Helsinki Bizottság, Egyenlő Bánásmód Hatóság.

2014. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján jó, ha megvan a 4 általános. Biztos, hogy nem emiatt "lehetetlenítenek el"? Szerintem a többit belemagyarázod, mert mást hibáztatni mindig könnyebb.
2014. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan lehetetlenítenek el?
2014. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Városvezetésileg ellehetetlenítenek? Nocsak, polgármester vagy? :D

Helyesírás és fogalmazáskészség alapján szerintem nem a melegséged miatt vagy ellehetetlenítve, ellehetetleníted te magadat is.

2014. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Manapság azért jó "melegnek", cigánynak, zsidónak, négernek lenni, mert bármilyen kritika vagy atrocitás ér, ráfoghatod, hogy amiatt.
2014. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fordulhatsz bírósághoz is, de mégis milyen választ vársz, hogy melyikhez és mivel, ha nem fogalmazod meg konkrétan, hogy milyen ügyben történt mindez?
2014. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erősen olyan érzésem van, hogy ez fake kiírás.
2014. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért csak privátban meritek írni azokat amiket írtok? Ennyire sunyik vagytok? Még is mit vártam!:-(
2014. dec. 21. 15:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki akar a Fidesz ellen bármit is? Mi ez a rengeteg "Fideszesektől" érkező brutális és életellenes fenyegetőzés?
2014. dec. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!