Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csináltatok ha kötelező...

Mit csináltatok ha kötelező lenne ez a proram minden középiskolában?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 5. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Az iskolába tanulni járnak az emberek.


Semmi helye ott az ilyesfajta politikai propagandáknak.

2014. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Ahogyan belenéztem, a program az elfogadásról és a toleranciáról szól. Másképp mondom, a kirekesztés és az emberi primitívség ellen.

Nem kötelező sem a melegség, sem leszbivé válni.


Nem tudom a kérdező miért provokál, vagy mit nem akar érteni benne...

2014. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem provokálok, csak annó 20-21 évesen felsőfokú szakképzésre akartam őket elhívni és kemény ellenállás ütköztem, az osztálytársaim részéről...
2014. okt. 5. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
külföldre költöznék.
2014. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Azért ellenezték kérdező, mert ez nem iskolába való.
2014. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, a jelenség szakmai megnevezése homoszexualitás, köznyelvi neve pedig b*zi, esetleg homokos, de semmiképpen sem meleg. A leves az meleg, a homokos az nem.
2014. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

"Felhívni a pedagógusok, a diákok és családjuk figyelmét a témával hitelesen foglalkozó szakirodalomra, forrásokra és szervezetekre."


Igen, és ez onnan indul, hogy a természetben nincs olyan, hogy transznemű/transzexuális. Ilyen nem vagy szexuális orientáció nem létezik, és ennyi erővel a szervátültetetteket is szexuális kisebbségnek hívhatnánk.


"Az órák párbeszédesek, kérdésfelvetőek, a hiteles ismeretek bővítését segítik, és nem céljuk a fiatalok meggyőzése, etikai és/vagy vallási nézeteik megkérdőjelezése."


Hát biztos nem segít. Az meg, hogy mi hiteles fentebb bemutattam.


"Céljuk viszont olyan fogalmak tisztázása, mint sztereotípia, homofóbia, hetero-, bi-, homoszexualitás, transzneműség, transzvesztitizmus, nemi identitás, nemi orientáció, szabadságjogok, coming out (előbújás)."


Ez a sztereotípikus program, mert nem létező fogalmakat aggat emberekre, aminek nincs alapja. Ha a nemlétező transz- dologokat említi követelem a transzfóbia említését is. Érdekes módon ez nyugaton ismert, csak nálunk letagadják.

2014. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudnám, hogy kötelező az ilyen egy adott középsuliban nem oda íratnám a gyerekem. Nem iskolába való téma.
2014. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Örülnék neki, de sajnos nem errefelé halad az ország.


Akik itt b***nak, azoknak gondolom azzal sincs baja, ha valaki őket ítéli meg külső jegyek alapján. Szemszín, magasság, származás és hasonlók. Vagy az már hungarófobia lenne? Addig lehet csak gyűlölködni, kirekeszteni amíg én csinálom és nem velem csinálják?

Gondolkodjatok el egy kicsit. Empátia, tudjátok. Képzeljétek el, hogy ti vagytok melegek, esetleg testvéretek, gyereketek. Akkor hogyan vélekednétek a homofóbiáról?

2014. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kovpet ***** válasza:
69%
# 9: Tudtommal szerveznek drogprevenciós előadásokat is. Pedig a drogok sem az iskolákba valók.
2014. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!