Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az összefüggés aközött,...

Mi az összefüggés aközött, hogy "a meleg olimpia egyik szervezője volt, most pedig jelöltként indul"?

Figyelt kérdés

Hát eskü nem értem ezt a logikát :)

Úgy adták elő a Hírtv-ben, mintha ez a 2 dolog kizárná egymást, vagy egyszerűen fogalmam sincs, mire gondolnak, mindenesetre annyira kihangsúlyozták, hogy "mert bezzeg 2012-ben még a meleg olimpia egyik szervezője volt", aztán lám most meg ....


Érti ezt vki? :XD



2014. szept. 30. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
hír tv? minek nézed a nácik híradóját? és még csodálkozol? :D
2014. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult ez. Ha valakit le akarnak járatni, akkor igyekeznek minden létező módon kompromittálni. Olyan dolgokat szednek elő a múltjából, amit lehet, hogy rég el is felejtett és semmi köze a jelenlegi tevékenységéhez - de arra jó, hogy lejárassák vele.

A Hír TV jobboldali beállítottságú, gondolom, egy baloldali jelöltet dicsértek agyba-főbe. Az, hogy valaki 2012-ben a melegolimpia egyik szervezője volt, még nem zárná ki, hogy önkormányzati képviselőjelölt legyen, sőt, lehet, hogy szervezőként vannak olyan képességei, kapcsolatai, amik jól jönnének az önkormányzatban. Viszont a jobboldalon mindennel, aminek csak érintőlegesen is köze van a melegekhez, tökéletesen le lehet járatni bárkit. Ezért aztán tök mindegy, hogy az illető milyan programot hirdet és milyen munkát végez, folyamatosan azt kell a nézők fejébe verni, hogy ez az ember rossz, mert a melegolimpiához volt köze.

2014. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Buz.zni akartak csak egyet. De ahhoz nem volt elég bátorságuk így inkább elmondták egy 30mp-es bejátszásban 12szer, hogy a "MELEG OLIMPIA SZERVEZŐJE VOLT".
2014. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na igen, de akkor ehhez a témakörhöz még az is hozzá tartozik, hogy mintha pont a jobb oldalon nem lennének melegek ... ayy leszakad a plafon mindjárt. de az meg Mondjuk minket minősít sztem, ha ezzel egyáltalán le lehet járatni vkit, hiszen nem értem, miért negatív vagy pozitív jellemző ez most rá nézve.
2014. szept. 30. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a jövőben nem nézel sem hírtévét, sem állami magyar tévét, ilyen álkételyek nem fognak megfordulni a fejedben.
2014. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát lehet, de lassan más nem marad ..
2014. szept. 30. 21:26
 7/11 Béla211 ***** válasza:
Igen hiszen minden tévét csatornát fel vásárolnak....
2014. okt. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bolyán András (mert róla van szó) a VII. kerületben indul a DK színeiben. Tessék minél többen rá szavazni, aki ott lakik, hogy ezt az aljas, hírtévés bandát támogató politikusbandát elzavarjuk.


Bolyán András válasza:

"A EuroGames egy nemzetközi szinten is elismert sportverseny, amelyet önkéntesek ( CIVILEK!)szerveztek.

Büszke vagyok arra, hogy egy egy európai színvonalú, professzionális szervezésű, jó hangulatú, 6-10,000 főre tervezett rendezvénnyel mutathattuk meg, hogy az európai fővárosok közül Budapest innovatív, befogadó, toleráns, ezzel is öregbítve Magyarország és főleg Budapest jó hírét, Mivel az egyhetes program a főváros számára jelentős szállás, és egyéb turisztikai bevételeket hozott,a hír TV is, és több hazai sajtó és média munkatárs is nagyon pozitívan ítélte meg.

Életem kiemelkedő sikereként éltem meg,hisz ugyanazzal a precizitással szerveztem, mint amilyen felkészülten képviselem mind a 137 ügyfelemet, a munkámban, minőségbiztosítási szakemberként.

A rendezvény szervezése körüli hisztéria, csakúgy, mint a mostani köpönyegforgató jobboldali támadás megtanít magamért és a demokratikus elvekért kiállni,hiszen tudom milyen az amikor támadnak, és nem fogok meghátrálni akkor sem, amikor a kerület lakóiért kell kiállnom, vagy ügyeit intézem."

2014. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
well said! András for president!
2014. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béla211 ***** válasza:

Mit vársz egy ilyen tv-től?

Azt mondja amit a PÁRT akar, ezernyi dolgot tudnék felsorolni ilyen téren.

Ugyan úgy össze vissza beszél mint a vezérük.

Lsd pl orosz kapcsolatok kb 2007-től:

-nem leszünk a gazprom legvidámabb barakkja

-putyin pincsije

-2-3 éve nevezték át a Moszkva teret mert a szemét oroszok ...

Most meg tövig szopta Putyint, hogy a lengyel energiacég vezérét idézzem.

A sok birka megy utánuk, fel se tűnik nekik, hogy az orruknál fogva vezetik őket.

Ennyit a Vezér és a Hír tv hitelességéről és a híveik észbeli képességeiről.

Nálam be sincs egyébként fogva, hulladékot nem nézek.

M1,M2, Duna sem (retusálás, nyílt cenzúra, hazudozás)

2014. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!