Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az összefüggés aközött,...

Mi az összefüggés aközött, hogy "a meleg olimpia egyik szervezője volt, most pedig jelöltként indul"?

Figyelt kérdés

Hát eskü nem értem ezt a logikát :)

Úgy adták elő a Hírtv-ben, mintha ez a 2 dolog kizárná egymást, vagy egyszerűen fogalmam sincs, mire gondolnak, mindenesetre annyira kihangsúlyozták, hogy "mert bezzeg 2012-ben még a meleg olimpia egyik szervezője volt", aztán lám most meg ....


Érti ezt vki? :XD



2014. szept. 30. 08:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen, az tényleg egészen hajmeresztő, hogy mekkora tömeg képes a legkisebb gondolkodás nélkül is tök simán menni a hülyeségeik után. mintha vakok lennének vagy én nem tudom, mégis mit gondolnak (avagy mit nem), de nagyon kíváncsi lennék. Bár feltételezem, túl sok észérvet nem tudnak felsorakoztatni.
2014. okt. 3. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!