Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a kivetni való, hogy Orbán...

Mi a kivetni való, hogy Orbán illedelmesen elfogadta és ízrevételezte a felkínált csokit?

Figyelt kérdés

Sokan dühöngenek, hogy hogy volt arca enni a csokiból. [link]


Az illemtan szerint, az ajándékot illendő helyben felbontani és ha ehető megkóstólni. Ő ezt tette. Mi a baj?



#Orbán Viktor #csokoládé #semlyén zsólt
2014. dec. 17. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Adnék neki ajándékba 10 csokit is ha Vona lenne helyette a "királyunk" :D
2014. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Le van írva a cikkben és a kommentekben.


Mit szeretnél még tudni?

2014. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Meg kellett volna mérgezni a csokit. :D
2014. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy a fidesz megszavazott egy szabályt, miszerint a teremben enni tilos. A fidesz elnöke pedig szándékosan megszegte a saját maga által kreált szabályt.


Ha egy ilyen apró szabályt megszeg, akkor vajon mi a helyzet a többivel? :-)

2014. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Uh, uh! A következő kört mérgezzük meg!
2014. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

1. Az ülésteremben tilos enni, ez sérti a házszabályt.


2. Vihorászva ették a vallásos csicskájával ez meg gusztustalan.


3. Ha lenne benne egy csöppnyi emberség benne felajánlotta volna az éhező gyerekeknek azt a csokit, lehet ezzel örömöt szerzett volna egy szegény éhező kisgyereknek. de ő nem ezt tette hanem magának szerzett örömöt a bunkója.

2014. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Az ajándékot azért kapta, hogy ne szavazzon megy egy törvényt. Ő megszavazta, ráadásul megzabálta az ülésteremben, ahol tilos enni. Ha elviszi haza és nem látja senki, hogy elfogyasztja akkor nem okozott volna ekkora felháborodást. Én a helyében, mivel megszavaztam a törvényt fogtam volna és hazafelé odaadom egy hajléktalannak. Esetleg felszólítom egy párttársam, hogy szedje össze és juttassa el egy az éhező gyerekeknek gyűjtő szervezetnek. Nyilván, ha mégsem szavazzák meg és úgy fogyasszák el nem okozott volna fennakadást. Ha ez neked kapásból nem jött le, akkor morális problémák vannak a fejedben.
2014. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

"Ha ez neked kapásból nem jött le, akkor morális problémák vannak a fejedben."


Szerintem itt a lakosság nagy részének morális problémák vannak a fejében.

2014. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 BlackSword ***** válasza:
96%

Mert van ahol nem illik enni, inni, dohányozni... De orbán tesz az illemre... Szerintem azt sem tudja mi az... Volt ennél már nagyobb húzása is...


De ne kívánjatok neki mérdet, ólmot... Én inkább egy szemétszedős hétfőt kívánok neki a sárga kabátban, a vacak kesztyűvel valamlyík belvárosban, miközben a csoszkó "wc papírját" szedi zsákba...

2014. dec. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez valòjàban sokkal többrôl szól mint a csokiròl,mint a teremben evésrôl,az illemrôl a szabàlyokról...ez mélyebb üzenet ennél!!

Arrol szól,hogy nekem mindent szabad büntetlenül

Arrol szól, hogy nem érdekel a sajàt népem sorsa,sôt "bekebelezem"

Arrol szòl,hogy nincs tisztelet az embertàrsaim irànt,csak az elvakult hatalmi vàgy

Az a csoki az orszàgot jelképezi,az a viselkedés meg a reakciójàt és a komolytalansàgàt az egésznek!!

2014. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!