Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz tényleg pénzelte...

A Fidesz tényleg pénzelte Fodor Gábor liberális pártját?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez igaz, akkor elég szégyen.


Azt tudtam, hogy Orbán meg Fodor régi haverok meg koleszos társak,párttársak, meg Fodor szerepelt a Fidesz első kampányvideójában:

https://www.youtube.com/watch?v=6lxACdpb9u0


De, nem gondoltam volna, hogy még mindig ennyire jóban vannak.



2014. dec. 16. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez két külön dolog, hogy a Fidesz pénzelte-e a liberálisokat, azt nem tudjuk biztosan, elképzelhető, ne felejtsd el divide et impera, márpedig Pesten egy extra balliberális formáció pénzelése igenis hasznosnak bizonyulhatott volna, ha kiélezett a küzdelem némely körzetben vagy egyéni önkormányzati helyet. 2006-ban a Fidesz a Munkáspártot támogatta, hogy lopjon minél több MSZP szavazót, szóval...


Orbán Viktor és Fodor Gábor viszont tényleg jóban van, néhány éve láttam egy interjút Fodorral, ott mesélte, hogy még rendszeresen összejárnak Viktorral, ha van lehetőségük rá. Alapvetően ez nem lenne baj, a megboldogult 90-es években az országgyűlési képviselőknek közös focicsapata, étterme, meg vadásztársasága is volt, ahová párttól függetlenül járhattak, és bizony nem egyszer lehet látni például jobbikos képviselőket együtt dumálgatni szocikkal vagy épp szocikat fideszesekkel, a parlament folyosóin.

2014. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!