Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen nép a szlovák?

Milyen nép a szlovák?

Figyelt kérdés

összetartóbb mint a magyar?

Nehezen asszimilálható?

Van bennük egyfajta nemzeti érzés/büszkeség?


2014. dec. 4. 18:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mármint a 90 százalékhoz tartozik hogy az unoka már 99 százalékban szlovák lesz?
2014. dec. 4. 20:49
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem. A vegyesházasságra írtam, hogy 90% hogy szlovák lesz a gyerek. De (ugyanennek a párnak) hogy az unokájuk szlovák lesz, az már 99%.
2014. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Értem,hát szomorú hogy ilyen önfeladó néppé vált a magyar,hogy könnyen asszimilálhatóvá vált.
2014. dec. 4. 20:56
 14/22 Magyarmanó ***** válasza:
100%
Egyébként ez Erdélyben nem annyira jellemző, és a vajdaságban sem viszont a Felvidék magyarok sajnos tényleg sok esetben generációról generációra "elszlovákosodnak"..
2014. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van ez valóban érdekes,már én is megfigyeltem hogy felvidéken kívül mindenhol erős az öntudatuk a magyaroknak,én egy olyan osztályba járok esti tagozatra,ahol van egy lány aki félig román félig magyar de ő magyarnak valja magát.A felvidékieknél azért is furcsa,mert viszonylag egy etnikai tömbben élnek,és...
2014. dec. 4. 21:07
 16/22 A kérdező kommentje:
Még kérpátalján is ugyan annyi a magyarok aránya mind a mai napig,mint az elcsatolás után.
2014. dec. 4. 21:09
 17/22 anonim ***** válasza:

Pfffff. Mégis mi az hogy összetartóak e meg hogy van e nemzeti büszkeség? Te gyp-s vagy, vagy nem olvasol híreket? Tök kamu kérdés.

Vagy tényleg van ilyen ember aki ennyire gyps?

Kamu ember vagy aki politizál saját hírnévért

Mi az hogy széthúzóak e? Elolvasod egyáltalán azt amit leírsz? Önszántadból vagy ilyen gyps? Sajnálom hogy ilyen ember beszél magyarul aki a magyar lelket sohasem fogja megérteni, ezáltal egy kis pénzt fog gyűjteni avval hogy elárulja azt amit szeret, de csak veszíteni fog egész életében. Szánalomkirály

2014. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hello, ez tényleg érdekes, de nem értek egyet veled. Szerintem szlovákiában nem erős az öntudatuk a magyaroknak, és máshol sem lényeges. Nagyon fontos hogy legyen egy egészséges magyarságtudatod, és sajnos a szlovák sajtó ezt próbálja gyökerestől kiírtani. Én elég sok helyen éltem és lenyűgöző az, amit az emberek csinálnak annak érdekében hogy magyarságukat megtartsák. Ez alól sajnos kivétel szlovákia.... és a felvidéki magyarok. Ők még lenyűgözőbbek, mert olyannyira negatív dolgokat produkál a szlovák állam hogy az hihetetlen. A szlovák állam lejáratta magát egy pár évtizedre, szerintem ne a szlovák virtusból indulj ki. Magyarnak lenni, ezt tanuld meg először, utána foglalkozz szlováksággal meg akármivel vagy akármilyen hülyeséggel. Ha valaki igaz magyar, még az ördög sem talál rajta fogást. Tudni kell magyarnak lenni.
2014. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szolgák.
2014. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

17-es gratulálok,értelmes ember lehetsz,ez egy kérdés volt amit kiírtam a szlovákokkal kapcsolatban szerettem volna kérdezni.Mi olyan érdekes ebben?

egy pár kérdés?

Szánalom gyerek!

2014. dec. 10. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!