Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szlovák kisebbségi hogy...

Szlovák kisebbségi hogy indulhat a Jobbik színeiben?

Figyelt kérdés
Azért bocsánatot kérek, de egy nemzeti radikális pártban ez megengedhetetlen. Az ilyet kik engedélyezik a Jobbiknál? Felháborító.
2014. okt. 7. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Német kisebbségi is van, Staudt Gábor.


De ez pontosan miért akkora probléma?


A Jobbik nem olyan soviniszta szerencsére, mint a szlovák vagy a román nacionalista pártok.


Miért ne indulhatna egy szlovák vagy egy sváb ebben a pártban, hogyha elég magyar szívű?

2014. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A németekkel nincs gond, de a szlovákok a magyarság ellensége.
2014. okt. 7. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden szlovák olyan szemét.
2014. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Az általánosításról annyit, hogy ugye tegnap volt az aradi vértanúk kivégzésének évfordulója. Nézd meg a vezetékneveket...

Nekem (és minden jó érzésű embernek) nem ellenség MINDEN szlovák, csak a Ján Slota-félék, bár Magyarországon szerintem elég kevés ilyen lakik :)

2014. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz képest,hogy 2-3 éve Novák Előd még azzal pedálozott,hogy ő mennyire visszameőleg magyar származású,ahhoz képest eléggé furcsa,hogy szlovák kisebbségi indulhat.

Bár a pártok változhatnak,így a Jobbik is.

2014. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem náci párt a jobbik, a szlovákokról sem kell azt gondolni, hogy mind magyarellenes soviniszta állatok.
2014. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
71%
Szerintem a magyarországi szlovák kisebbség éppen eléggé bizonyította a hazafiasságát... Te kérdező sosem leszel annyira hazafiak, mint ők... Ugye 1920-tól pedig ígértek nekik mindent, csak menjenek, mégsem mentek... Mert ez a hazájuk...
2014. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne legyen szlovák kisebbségi, ha annyira magyarnak érzi magát, hogy indulni akar a Jobbikban. Erről meg ennyit. Én hátsó szándékot feltételezek akkor is. A magyarokat erőszakkal telepítették ki a felvidékről és a mai napig mindennapos a magyarok elleni atrocitás.
2014. okt. 7. 20:32
 10/13 A kérdező kommentje:
A magyar fél persze ekkor is olyan ellenséges volt velük, hogy a szlovákok maguk dönthettek elhagyják-e az országot. Ez a különbség bas*zátok meg.
2014. okt. 7. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!