Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tisztelesz Orbán Viktorban?

Mit tisztelesz Orbán Viktorban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 10:43
1 2 3 4
 21/32 güris ***** válasza:
Tisztelt 20-as.Nem!zsidók.(valószinüleg)Csak elfelejtették,hogy mit jelent az,hogy KÖZSZOLGA.Már nem a KÖZT szolgálják, hanem az elnyomó rendszert.Kedves 19-es.Hogy a FIDESZ idején nem loptak?Ha azt mondom hogy ez önámítás,valószínűleg hazudok,mert nem bírom elhinni hogy ezt bár ki, kinek ez nem érdeke,ezt elhiszi.Most lányosan,finom voltam.Az államcsődtől,csak a sok új adó,a lenyúlt pénz hegyek,és az EU pénzek mentik meg az országot,Orbán pédig hálából beleharap az élteő kézbe,s ezt az ország sinyli meg.Elszigetelődés.Mond ez valamit?A magánnyugdíjpénztáros dolgot nem igazán értem.Irigykedünk valakire aki alacsony kamatra teszi be a pénzét?Vagy ők hülyék,vagy az aki ezt irigyli,aki a bankot irigyli...ez a FIDESZ.Itt csapódik ki a hozzánemértés tehetetlenségének a dühe.A közmunka,hát erre aki azt modja,hogy örüljünk hogy EZ van,igazavan!De csak azért mert TÉNYLEG nincs más,csak ez a megalázó éhbér a saját hazankban!Próbálja ki egyszer kedves 19-es,vagy járjon utána.(Inkognitóba.)Tudja, a munkával ebben az országba valami nagyon nem stimmel.Miért nem készülünk Paksra?Hatalmas beruházás,Magyarok nélkül?Miért halgatjuk agyon?Pedig sok sok tízezer embernek adna munkát, szerte az országba.Elfelejtették hogy aláirták a jövö nemzedék eladósítását?A nyugattal kapcsolatban az a szerény véleményem hogy most a nyugatiasodás helyett,balkánosodás felé haladunk.Nem a nyugat van ellenünk, hanem MI fordultunk, a nyugat ellen.A félreéretések elkerülése érdekében a MI szón,nem Magyar polgárt értem,hanem a néptől és a valóságtól elszakadt kormányunkat.A "nemzeti"szót már úgy lejáratták,hogy az már szégyen!A keresztény szóra pedi az az élősködő kullancs párt hoz szégyent amelyik neve a kersztény szóval kezdődik.Én mint egy keresztény hívő ember,szégyenlem magam helyettük és imátkozom a bűnös lelkükért.Köszönöm az alkalmat,hogy mind ezt leírhattam.
2014. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 güris ***** válasza:
A kánoánt elfelejtettem.Sinkovics Imre-19. század költői.Nagyon nagyon ajánlom mindenkinek,ha meghalgatják,rájönnek miért.
2014. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
15-ös: Ezek az emeberk mind agymosottak és beszari emberek. Köszönöm a listát, elmentettem őket mind egy szálig. Jó lesz az még valamikor. :)
2014. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
21-es, 23-as: próbálják Önök vezetni az országot! Egy valamire való megoldást sem írnak, csak mocskolódnak, rágalmaznak alaptalanul egy embert, aki viszont megpróbálja - és eddig úgy néz ki, sikerrel!!! Maguk lehet, hogy hívő keresztény emberek, de hívő (volt) kommunisták is!!!
2014. dec. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 homo ludensz ***** válasza:
Kedves keresztény (volt kommunista) amennyiben éltél 1990 előtt te is azt a kenyeret etted, azt a levegőt szívtad amit a többi honfitársad aki itt élt az országban. Azt a listát nézegetve amit ide feltett valamelyik az érdekes mert aki nevet szerzett magának az nem a mostani hatalom alatt szerezte. Akkor annak tett hűségfogadalmat most ennek. Látatlanba lefogadom hogy az íróasztal fiókban találnánk néhány kitüntetést,oklevelet amelyen nem ez a címer van mint amit most ismerünk. Akkor olyan dalokat zengtek s most mást zengedeznek. Egy dolog nem változik a malteros kanál,meg a vízmérték. Az nem dalol csak egyenes a kialakításából adódóan.
2014. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
2014. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

ma 10:35.

Nagyon gyanús ez a semmiből hirtelen előkerült mindenre magyarázattal szolgáló tanú.

Milyen rendkívüli érzékkel tűnt fel a semmiből ez az ember pont most hogy a Fidesznek már nagy szüksége volt egy ilyen emberre akinek a terhelő vallomásaival vissza tud vágni a korrupciós vádak megfogalmazóinak.


[link]

2014. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
2014. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 güris ***** válasza:
Tudod tesókám,ez egy elcsépelt FIDESZ-es duma.Aki nem a hatalom barátja az kommunista?1985-től fizikai munkás vagyok,és összesen fél évet voltam kiskönyves.Én,ezt a szegény országot építettem folyamatosan,és felháborítónak tartom,hogy engem lekommunistáznak mert felsoroltam pár nyilvánvaló igazságtalanságot,amit a jelenlegi kormánynak köszönhetünk.(És csak úgy mellékesen megemlítem,a FIDESZ vette el az életbiztosításom adókedvezményét is.)És soha nem volta semmijen párt tagja,ugyanis lefoglalt a munka,és az,hogy a sok bürokratának is legyen fizetése.
2014. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Mit tisztelsz Orbán Viktorban?"


Egy szóval?


Semmit.

2014. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!