Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az angolok miért sértődnek...

Az angolok miért sértődnek meg a Londonisztánra?

Figyelt kérdés

Skypeon beszéltem egy angol ismerőssel.


Valahogy szóba jött London.Kérdezte, hogy jártam-e már.Én meg visszakérdeztem:Londonisztánba?


Erre úgy megsértődött, hogy majdnem elbőgte magát.


Aztán magyarázta, hogy our fucking government ezt meg azt csinálja és ők (mármint az átlagemberek) nem tehetnek.



2014. nov. 30. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
az angolok mindig is hülyék voltak
2014. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
London mar reg elvesztette az angol arcat, ez az oslakosoknak persze rosszul esik. Egy dolgot tudnak tenni hogy ne kelljen a ZOO-ban lakni: kikoltoznek videkre, vagy a kulvarosba.
2014. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő nem Londonban él.
2014. dec. 1. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Az angolok vagy az ismerősöd?
2014. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Angol humor.

Én sem értem.

Mi a vicc?

Ezek nem mi vagyunk..

2014. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
angolok dilósok. Nem azt akartad mondani, hogy olyan idegen lett, hogy leóltott és majdnem törőlt?
2014. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

"Én meg visszakérdeztem:Londonisztánba? "

Már ne haragudj, de ez egy felesleges provokáció volt.


Itthon már sokan azért megsértődnek, ha Budapestet és Bukarestet összekeverik, mert "nehogy már a szőrőstalpú románokkal emlegessék egy lapon a magyar fővárost".


Másrészt London lakosságának 59%-a még mindig brit, és az összlakosság mintegy 71%-a fehér, szóval még csak nem is helytálló a provokációd.

[link]

2014. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valojaban London lakossaganak mar kevesebb mint a fele britt, rengeteg illegalis bevandorlo es lejart vizummal ott tartozkodo el a varosban. Ha lenne egy komolyabb ellenorzes pl az Edgware rd kornyeke megtizedelodne. Pont most olvastam egy cikket hogy a modern kori rabszolgak szama tobb mint 5x akkora Londonban mint azt gondoltak, joval 10 ezer feletti a szamuk. Ok sem hivatalosan vannak az orszagba.
2014. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!