Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elmentek tüntetni december...

Ti elmentek tüntetni december 17. -én?

Figyelt kérdés

Az előző tüntetések óta elég sok idő eltelt már, az emberek kezdenek egyre semlegesebben hozzáállni a témához, a mostani tüntetéseknek legtöbb hírportálon már hírértékük sincs, annyi tüntetés volt már az elmúlt hetekben, 1-2 ezer embert már van, hogy meg sem említenek..

Valami miatt oylan érzésem van, hogy ez az "össznépi tüntetés" hatalmas égés lesz..



2014. nov. 30. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Fúj ezt is gyurcsány parancsára szervezik! GYURCSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY!!!!!!444!!!
2014. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egyrészt, mert a lehetőségek közűl még mindíg ez a legjobb kormány, másrészt nincsen értelme a többi emberben a reformok véghezviteléhez szükséges kedvet rontani
2014. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
én csak a Békementre megyek el!
2014. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 21:08


milyen reformok?

"Az államháztartási reform (vagy államreform) az állam nagy elosztó rendszereinek átalakítása a hatékonyabb, jobb minőségű szolgáltatások biztosítása céljából"


Hol van itt hatékonyabb, jobb minőségű szolgáltatás? Melyik területen?

2014. nov. 30. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Lassan kifúj a gőz....


A netadó ellenes tüntetők nagyrésze is rájött, hogy csak biodíszletnek kellettek a New York Times hasábjaira, mert pontosan azért tüntettek, hogy a külföldi szolgáltatók minnél több pénzt vihessenek ki az országból.


Világosan meg lett mondva, hogy az adót a szolgáltatónak kell fizetnie, nem a felhasználónak.


De az a tömeg, aki nem politizál, nem követi a híreket, könnyen rászedhető a Facebookon két Való Világ lájkolás között, hogy a Patás el akarja venni tőle az internetet...


De most már ezek is ébredeznek, hogy csak egy gyomorforgató politkai sakkjátszmában voltak beáldozható parasztok...

2014. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Világosan meg lett mondva, hogy az adót a szolgáltatónak kell fizetnie, nem a felhasználónak. "


Igen Orbán képzelgései közben világosan közölte a médiában, de a hivatalos törvény tervezet egy szót nem írt arról, hogy ezt nem a magán személyeknek kell fizetniük.. És tudod az adót a törvények szerint fizeted, nem Orbán mellébeszélései szeirnt..

A másik pedig, hogy miből gondolod, hogy a szolgáltatók nem hárítják át a felhasználóra?

Mert Orbán azt mondta? Mégis mivel érné ezt el? A cégek díjszabásait nem tudja befolyásolni az állam. Pl nekem egy 2500ft-s netem van, szted majd a szolgáltató vígan benyeli azt a havi 700ft-t?? teljesen hülye vagy?

2014. nov. 30. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig sem voltam, most sem fogok. Láttam a híradásokban, hogy milyen emberek szólaltak fel, és én szégyelltem magam helyettük is. Szóval nem megyek.
2014. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!