Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó irányba halad...

Szerintetek jó irányba halad Budapest?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy én nem vagyok fideszes, de budapestiként látom, hogy nagyon sokat fejlődött a város 2010 óta (azelőtt is fejlődött, de azóta felgyorsult a folyamat).

Ti mit gondoltok?

Szerintem egyre kellemesebb hellyé válik a fővárosunk. :)


2014. nov. 30. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sok a fejlődés Bp-n, csak a kedves Fidesz elfelejti mindig megemlíteni, hogy a fejlődés jelentős része EU támogatásokból van, akármerre megyek, minden tele van plakátolva azzal, hogy EU ezt is támogatta x milliárddal, meg azt is, nagyon kevés része önrész.. De persze a gonosz EU romba dönti csak Mo-t.. Szánalmas ez a kettősség..

Mintha kérnék tőled 100 ezer ft-t, utána meg közölném haverommal, hogy elloptad a pénzemet. :D

2014. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17:07...És ehhez még hozzá kell tenni azt is, hogy az elvégzett munka után az EU-s pénze jelentős része az államnál köt ki adó formájában.
2014. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallod 48% rohadtul szánalmas vagy álljál már le.
2014. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%

Ami változás van azt nem a Fidesznek köszönhetjük,


Magyarországon a beruházások 97%-át az UNIO finanszírozza.


Annak az UNIO-nak amelyiket Orbán becsmérel rendszeresen.


Örüljünk hogy az UNIO nem rágott még be és nem vonta vissza az összes pénzt.

2014. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!