Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó irányba halad...

Szerintetek jó irányba halad Budapest?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy én nem vagyok fideszes, de budapestiként látom, hogy nagyon sokat fejlődött a város 2010 óta (azelőtt is fejlődött, de azóta felgyorsult a folyamat).

Ti mit gondoltok?

Szerintem egyre kellemesebb hellyé válik a fővárosunk. :)


2014. nov. 30. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha abból a szempontból nézem, hogy lett 4-es metró (amit szeretek és használok is) akkor igen, jobb a közlekedés, vannak szép járatkijelző elektronikus táblák is. Tehát tömegközlekedési szempontból valóban nem rossz hely Budapest. Amúgy az egész ország olyan hely, ahol eleve nem lakok szívesen, de ennek nem közlekedési okai vannak.
2014. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy büdös koszos zajos lepusztult város volt régen is és most is az, nemsokat változott.
2014. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem rossz Budapest.

Miskolchoz képest, meg zongorázni lehetne a különbségen.


Budapest azért biztonságos, több a munkalehetőség, több a kikapcsolódási, szórakozási lehetőség is.

2014. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Na azért azt igen kevés magyar tudja, hogy Budapest európai szinten is a legszebb városok közé tartozik, ezért jön ide sok turista és ezért gond, hogy központi tereken hagyják fetrengeni a csöveseket. De maga a város gyönyörű, a Duna partját sikerült olyan szépre kiépíteni, hogy ennél jobb már nem is lehetne. Kicsit sok az indokolatlan felújítás és túl hosszú ideig tart, illetve egyéb hülyeségek, pl. a Szépművészeti Múzeum most bezár és csak 2 év múlva nyit ki (!). Nagy baklövés turisztikai szempontból. De a lényeg Budapestnek sokkal többet kellene foglalkoznia a turizmussal, mert a külföldiek szerint gyönyörű Budapest, én nagyon sok külföldivel beszélek és gyakorlatilag mindenkinek ez a véleménye, és nem nyalizásból mondják :)
2014. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Első válaszoló vagyok és Debreceni.


Csak mondom, h a bnőm Miskolci és sokkal élhetőbb város Miskolc mint pest, nem tudom miért hozzák fel negatív példának azt a várost, valószínűleg sosem jártak még ott.


Én éltem 3 évet pesten, de már apámat is csak 2 havonta látogatom, mert egyszerűen nem bírom elviselni azt a nyomort meg a sok kéregetőt ami ott van

2014. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Városfejlesztéssel foglalkozom, igaz, hogy nem otthon hanem Németországban, de Budapest az "otthonom". Valóban rengeteget fejlődött jó irányba, és ez nagymértékben köszönhető a BKK-nak és Vitézynek. Kár, hogy ezeket három napja felszámolták. Bízom benne, hogy a racionálisan gondolkodó városfejlesztés továbbra sem szűnik meg teljesen.
2014. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetően ami nagy fejlődés az a tömegközlekedés, a BKK az egyetlen dolog, ami jól végezte a dolgát az elmúlt években.


Alapvetően a város is szépülget, meg újítják felfelé, ha 3x annyiért is, mint amennyi a munka ára, de haladnak előre.

2014. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Aki arra panaszkodik hogy koszos meg sok a csöves: voltatok már Párizsban vagy New York-ban? BP-nél sokkal mocskosabb helyek, sokkal több hobóval. Egy nagyváros ilyen.


Szerintem szépen fejlődget Budapest. A metró, a Groupama aréna, a Népstadion felújítása, a villamosvonalak korszerűsítése szépen lassan növelgetik a város ázsióját, pár év múlva foci EB-meccseket is rendezünk.

2014. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Ember, azért sok itt a kéregető, mert sok a gazdag ember, és nagyobb eséllyel adakoznak, mint egy szegényebb városban. Az itteni koldus ezerszer jobban él, mint a Miskolci koldus, ezért van itt sokkal több koldus. Egyébként sokkal jobbak a munkalehetőségek, sokkal többet is keresnek az emberek. Viszonylag jó a közlekedés, a közbiztonság. Szerintem teljesen élhető város.


Kérdező, én nem vettem észre, hogy nagyon felgyorsult volna a fejlődés. Mindenesetre szerintem jó irányba halad. Csak haladhatna kicsit gyorsabban is.

2014. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Budapest nagyon jó iranyba halad. En Bp-i vagyok es a rengeteget fejlődött a környek ahol elek valamint a tömegközlekedes..


Csak ugye ez a videk kárara megy.


Egyebkent Bp legrosszabb helyei nyomaba se ernek pl. Parizs hasonlo helyeinek. Valamint tökeletesen patkanytalanitva van a varos.

2014. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!