Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország egy halott...

Magyarország egy halott ország. Miért kell ilyen nagy feneket kerekíteni a politikának, miért nem tanítjuk nyelvekre a gyermekeinket, hogy felkészüljenek a Magyarország utáni életre?

Figyelt kérdés

10 millió alá eső népesség, aminek harmada nyugdíjas és közel 1 milliós kisebbség aki alig dolgozik. Dilettáns politikai vezetés senki nincs a színen, aki hiteles lenne. Romló közhangulat, az összetartás teljes hiánya. Külföldre emigráló népesség, soha nem látott korrupció, nyakig érő államadósság.


Senki nincs, aki ezt visszafordítsa, egyetlen ember vagy csoportosulás sem. Miért politizálnak hát az emberek?

Miért nem készülünk fel, hogy gyorsan újrakezdhessük Ausztria, Szlovákia vagy Románia részeként 20-30 év múlva?


2014. nov. 28. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Elég beteges ötlet, már nem ezért.

Elég sokat harcoltunk már ezért a k_rva országért.Nem most kellene feladni.

2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
A Románia részeként mondatrészednek 7,62x39 pont jutalmat javaslok.
2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert Európa nyelve a magyar. Minden más nyelv ebből fejlődött ki.
2014. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező meglátása nem szimpatikus, de annál reálisabb. Sajnos.
2014. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tanulj nyelveket és minél hamarabb húzz el innen, mert rád aztán tényleg semmi szükség. Még azt az 1 millió nem dolgozó kisebbséget is szívesebben elviselem, mint az ilyen embert mint te.
2014. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
A pállottfarú felmenődért!
2014. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

"újrakezdhessük Ausztria, Szlovákia vagy Románia részeként"


Ezt úgy hívják árulás. Te most itt éppen szembeköpöd azt a rengeteg magyar embert, akik meghaltak ezért az országért.


Bezzeg akkor nem szidod az országot, amikor ingyen járhatsz iskolába. Valahogy milyen jó is ez a hely, ahol nincsenek járványok, nincsenek természeti katasztrófák, nincs háború, tömeges éhínség, ihatatlan víz, törzsi vagy vallási alapú mészárlások, és vannak legalább valami alapvető szociális szolgáltatások. Ilyenkor bezzeg milyen jó itt élni.


Mert Románia jobb? Onnan szerinted nem költöznek el tömegével az emberek? Mindig is csodálkoztam a magadfajtákon. Én, aki nem is ebben az országban születtem, én, akinek a szülei sem ebben az országban születtek én szeretem ezt az országot.


Menny csak nyugodtan külföldre. Tanítsd a gyerekeidet idegen nyelvre és egy hamis identitástudatra éld az életedet Magyarország után. Senki nem tart vissza hazátlan kozmopolita.


Előbb szállok a pokolba, minthogy ezt a kis megmaradt Magyarországot Románia vagy Szlovákia részeként lássam.

2014. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Azért érdekes az is hogy még 1 komment sem érkezett a T. kérdező részéről! Simán 1 közhangulat kutató provokáció.

Miért is nem csodálkozom ha nem törlik?

2014. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Ezen már én is gondolkodtam, hogy miért nem alapból németre vagy angolra tanítják a gyerekeket, ha itthoni munkavállaláshoz elvárás az idegen nyelv.
2014. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
A DK-s kérdező megtette a magáét. Szia, Áron.
2014. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!