Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2011 után eladják a Magyar...

2011 után eladják a Magyar Földet a talpunk alól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 17:34
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

20:39

Vannak igen ilyen emberek is.

De bármennyire is hihetetlen, én ha lehet, magyar terméket veszek (ha van egyáltalán még ilyen). Ha nincsen magyar, és nagyon kell a termék, akkor kénytelen vagyok megvenni. És akkor is a magyart választom, ha az drágább is.

2010. febr. 4. 20:43
 52/54 anonim ***** válasza:

Azt írod hogy többségében értesz velem eggyet! mivel nem? Én a Magyarok Szövetségében (MSZ) dolgozom , besegítek a mezőgazdasági programba, és figyelembe venném a véleményedet.

Az MSZ álláspontja szerint, a termőföldek eladása súlyosan sérti a Szentkorona Alkotmányának alapelvét, mi szerint " a föld, a föld méhének kincsei, az élővizek, az ország légtere. és még sok minden más a Szent korona tulajdona, és miután minden magyar ember tagja s Szent Koronának a nemzet tulajdona és mint ilyen soha el nem adható. No most biztos "kihúztam a gyufát", ds akinek csípi a szemét a Szent Korona tanból idézet szöveg, az hazaáruló. Igy röviden....

2010. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
A hazánkban befektető külföldi cégek érdekeltsége a nagy haszon kis befektetéssel. Ugyan emberek ne gondolják azt még véletlenül se hogy azért jönnek ide mert segíteni szeretnének. Azért jönnek mert itt olcsó a munkaerő, és még állami támogatást is kapnak pl. ha (munkanélkülieket alkalmaznak). Nem is beszélve a 3-5 éves adómentességről. Érdekesnek találom hogy miután ez az idő lejár hirtelen veszteségesek lesznek. Ennyit nagyvonalakban a külföldi befektetőkről.
2010. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

"álitsá magadon te sz.rházi:D" Ezt az üzenetet kaptam a 12:19-i gyerkőctől, csak nem volt kipontozva.

Azt hiszem, ez minősíti a levél íróját. Az egy dolog, hogy nem ért velem egyet, mert szíve joga, de szegény olyan primitív, hogy egy mondatot sem tud leírni helyesen ez a "féllábú". Gondolom, azt sem tudja, hogy miért mondom, hogy "féllábú".:)

Akinek nem tetszik ez a módi, nyomjon már rá egy mínuszt.

2010. febr. 5. 17:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!