Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bajnai-féle liberálisok...

A Bajnai-féle liberálisok miért itélik el nyiltan a hazaszeretetet?

Figyelt kérdés
Magyar zászlora és jelképekre gyakorlatilag ugy tekintenek mint egy patkányra, undorito EU-t meg dicsoitik.
2014. nov. 21. 18:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

"Mit kéne szeretni a magyarokban?


Azt, hogy kimegyek az utcára és úgy néznek rám, mint egy darab sz..rra?

Azt, hogy folyamatosan kötekednek, tahóskodnak, egoisták és önelégültek?

Azt, hogy a legtöbb magyar film arról szól, hogy a szereplők végig üvöltöznek egymással, mert a nézők ezt találják viccesnek?

Vagy talán azt, hogy simán belerúgnak a másik emberbe, mert szórakoztatja őket, hogy szenved?


Én nem vagyok liberális, de magyarellenes az igen. Gondolom meg lehet érteni a véleményemet."


Gondolom akkor azért utálnak téged annyira. :D

2014. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%

"Gondolom akkor azért utálnak téged annyira. :D"


Magyarországon nagyjából mindenki utál mindenkit, szóval nem kell az alanyt pusztán rám érteni.

2014. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%

azért ítélik el, mert bajnaiék és a teljes ballib nem magyar! idegenszívűek, magyarellenesek, pont mint slota szlovákiából vagy vadim románáiából, a szélsőséges pártjaikkal!

na ezek is pont olyan magyargyűlölők!

2014. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
37%
Soros bácsi kutyájától mit vársz?
2014. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%

A kérdésben van a válaszod.

Mert, liberálisok.


Láttál te már hazafias liberálist?Olyan, akinek Magyarország az első és a magyar nép, nem a kisebbségek, meg , hogy jaj mit mondanak a külföldiek.


Olyanok, mint az Isten.Sokan úgy gondolják, hogy létezik, de még senki sem látta.

2014. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

"Magyarországon nagyjából mindenki utál mindenkit, szóval nem kell az alanyt pusztán rám érteni."


Ja és akkor te nem utálsz senkit ugye?

Magad írtad, hogy magyarellenes vagy akkor tulajdonképpen utálsz mindenkit aki magyar. :D

2014. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

76 százalékos, más országokban vannak hazafias libeárlisok, akik ugyan társadalmilag libsik, de legalább az országuk gazdasági érdekeit keményen megvédik!

de Magyarországon a liberálisok (inkább libsik, mert szerintem nem liberálisok, mert nem tolerálják a magyarságot) egy más történet, mert itt a liberalizmust mind a a társadalom leépítésére, mind a gazdaság leépítésére és Magyarország örök 100%-is kiszolgáltatottására játszanak, végül pedig az ország megszűntetése a céljuk!

2014. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ja és akkor te nem utálsz senkit ugye?

Magad írtad, hogy magyarellenes vagy akkor tulajdonképpen utálsz mindenkit aki magyar. :D"


A jó és kedves embereket nem utálom.

Persze őket nem is tekintem magyarnak.

2014. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
89%

Nos, nem vagyok "Bajnai-féle", de liberálisnak tartom magam, és szerintem az igazi liberalizmus valahol itt kezdődik:


A mostani vezetés nagyjából szentnek, felsőbbrendűnek állítja be a magyarságot, míg a másik oldal közömbösnek hat (nyilván egy, az első csoportba tartozó sértőnek érzi a másik véleményét, ez teljesen érthető).

Szerintem a magyarság nem politikai eszmékben gyökerezik, hanem társadalmiban, az összetartásban, a közös kultúrában, a közös ismeretekben, emlékekben. Hogy az utóbbi időben ez negatív szemszögbe került, köszönhető mindkét oldalnak, hogy nem képesek egyensúlyt találni az eszmék között. Langyos vízzel viszont nem lehet tömegeket mozgatni. Nem vagyunk se többek, se kevesebbek más népeknél, viszont mások vagyunk, egyediek, ahogy minden más nép is. A nemzetek szükségessége nem gazdaságilag fontos első sorban, hanem kulturálisan, de ezek közt tudni kell kapcsolatot létesíteni, megismerni és elfogadni, tisztelni mások kultúráját. Eztán lehet gazdaságilag építkezni, a legkisebb károkozással.

Mindenkinek egyéni véleménye, hogy mit tart romboló hatásúnak vagy pozitívnak, és szíve joga az adott mozgalomhoz csatlakozni, de az elvakultságnak nincs értelme. Szükséges a tudás és az ismeret ahhoz, hogy ezt megtehesse, amire jelenleg nincs ösztönzés az újabb generációkban. Apátia van.

Ha viszont valaki tartozik egy közösséghez (legyen az klub, nemzet, párt vagy bármi más), álljon ki érte, ne köpje le. Ha nem akar oda tartozni, akkor tegyen ellene, megvan a lehetősége rá bizonyos keretek között.


Bízom benne, hogy egyszer még tiszta lesz a "liberalizmus" kifejezés, és sikerül megszabadítani az idők során ráragadt mocsoktól.

2014. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
A #9-es és a hozzá hasonló fogyatékosok miatt.
2014. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!