Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bajnai-féle liberálisok...

A Bajnai-féle liberálisok miért itélik el nyiltan a hazaszeretetet?

Figyelt kérdés
Magyar zászlora és jelképekre gyakorlatilag ugy tekintenek mint egy patkányra, undorito EU-t meg dicsoitik.
2014. nov. 21. 18:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Mert a határoktól mentes, teljes mértékben összekapcsolódott világgazdaságban hisznek, amit csak hátráltat az, hogy vannak különféle országok.
2014. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a két végletet láthatjuk jelenleg, illetve az elmúlt években. Orbán azt kommunikálta folyamatosan, hogy a magyar emberek az istenek, ők többet érdemelnek, felmagasztalta a nemzetet az egekbe. Ma már olyan feszültség van az emberek között, hogy valaki tényleg bevesz olyan maszlag dumákat, minthogy van igazi magyar például. Nonszensz.


A másik oldal az ellentetje, bár nem hiszem, hogy patkányként tekintenének a magyar zászlóra, hanem az Unióra mint egységre tekintenek.

2014. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Mert van egy undorító réteg, ami lejáratta a nemzeti jelképeket. Köszönjük a szélsőjobber csőcseléknek.
2014. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem ítélik el a hazaszeretet, és a magyar zászlóra sem tekintenek úgy,mint a patkányra. Csak nem lobogtatják állandóan. Az EU-t sem dicsőítik. De tudják, hogy eddig csak hasznunk volt belőle.
2014. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szia!Azért Orbán nagyon de nagyon messze van haza iránti elkotelezettségtol.Itt nagy a szája de az EU-ban ugyanugy benyal mint a "baloldal"
2014. nov. 21. 19:05
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Én csak azt írtam, amit kommunikál, persze tettekben más a téma. Mindenesetre nekem nem okoz elégedettséget, ha valaki azért néz rám, mert magyar vagyok, és meghúz egy határt az igazi magyarral, csak hogy növelje a feszültséget a társadalmi körökben.


Hogy a te szavaiddal éljek, az EU-nak azért nyalnak be, mert nélkülük összeomlana az ország, értem ezalatt a külsős pénzeket, amiből mi magasan top adományozottak között voltunk az elmúlt években. Nem tartom hibátlannak az Uniót, lehet kritikát megfogalmazni, de nem azért jött létre, hogy elvegyék az egyes országok nemzeti függetlenségét, hanem hogy ebben a szövetségben így feltudják venni a versenyt Ázsiával és Amerikával elsődlegesen gazdasági, de egyéb szempontból is.

2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Bajnai nem ítéli el a hazaszeretetet és akik azonosulnak az elveivel azok sem.


A Magyar történelmi zászlókat lejáratókkal nem szinpatizálnak.

2014. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

Mert magyarellenesek.



Jó példa, hogy a liberátorok a "nemzeti jelképeket lejáratta egy réteg" című mesével magyarázkodnak, hazudoznak.

2014. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%

Mit kéne szeretni a magyarokban?


Azt, hogy kimegyek az utcára és úgy néznek rám, mint egy darab sz..rra?

Azt, hogy folyamatosan kötekednek, tahóskodnak, egoisták és önelégültek?

Azt, hogy a legtöbb magyar film arról szól, hogy a szereplők végig üvöltöznek egymással, mert a nézők ezt találják viccesnek?

Vagy talán azt, hogy simán belerúgnak a másik emberbe, mert szórakoztatja őket, hogy szenved?


Én nem vagyok liberális, de magyarellenes az igen. Gondolom meg lehet érteni a véleményemet.

2014. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

Erre azért jó lenne valami bizonyíték, hogy tényleg ilyenek. Amit állítottál, kérdező, az egyszerűen nem igaz.

Mondott ilyet Bajnai, hogy ő elítéli a hazaszeretetet és a magyarok pedig patkányok?

2014. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!