Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a fémkupak adóval?

Mi a baj a fémkupak adóval?

Figyelt kérdés
[link]

#fémkupakadó
2014. nov. 20. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy nevetséges, most komolyan..a FÉMKUPAKOKAT adóztatják meg? A szappanadó, a művirágadó és a TÁVKÖZLÉSI adó után már semmin sem lepődök meg egyébként..a követekző mi lesz? Wc adó??
2014. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha a béreket is olyan ütemben emelnék, mint az adókat, akkor nem balkáni életszínvonalon lenne az ország :)
2014. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

A fideszesek nemtudnak kupakolni, ezért adót vetnek ki a kupakolni tudókra.


Remélem hogy biciklizni tudnak mert ha nem akkor mégnagyobb bajban leszünk. :))

2014. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Lelki szemeimmel már látom a sok sörivót, ahogy környezettudatosan nem a kukába dobja a kupakokat, hanem összegyűjti és elviszi a MÉH-be.
2014. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
sőt hűtőmágnesadó, strandpapucsadó, macskaalom-adó a fidesznél sosem lehet tudni hogy mi lesz a következő...
2014. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Csótány fidesz.
2014. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért pont a fémkupakot? Az pont újrahasznosítható és csak a szintén újrahasznosítható üvegre lehet rátenni.

Nem a műanyagkupakot kéne megadóztatni, ami sokáig nem bomlik le és csak korlátozottan újrahasznosítható? Vagy magát a piát?

2014. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nahát!

Ez meg mi a frász?


Valaki felsorolná, hogy miféle kupakadók" jönnek még?

Én erről semmit sem hallottam!?

2014. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy az egyik kezükkel minket lopnak meg, a másikkal meg a sajátjukat tömik. Ez mondjuk a Kósa hülyesége volt csak asszem, nem valódi adó.
2014. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Azzal nekem semmi, csak majd a légvételadóval ... :(


Amúgy at nem értem, ha ennyien fikázzátok ( joggal, sõt ), akkor honnan a búbánatból lett az a 44% tavasszal, meg a majdnem annyi most?

2014. nov. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!