Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem örülnétek neki, ha a...

Ti nem örülnétek neki, ha a Jobbik jutna hatalomra?

Figyelt kérdés
Én ugyan nem értek egyet a Jobbikkal (és akkor még enyhén fogalmaztam), de szerintem kapjanak ők is egy esélyt, és a híveik megláthatják, hogy hogyan tudnak ők kormányozni.

2014. nov. 20. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

NEM. Csak azért adni egy pártnak esélyt, mert még nem kormányzott, a legnagyobb ostobaság.

Nincs elég bajban az ország, hogy kísérletezzünk ?

2014. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Rá nem jövök Kósa hogy kapcsolódik a Jobbikhoz. :D


Most mi van, eddig náci volt a Jobbik, most meg már oroszbarát? Még mindig nem sikerült eldönteni? Utána mi lesz, a nyugati bankárok bábja?

2014. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

"Most mi van, eddig náci volt a Jobbik, most meg már oroszbarát? "


A Jobbik előbb volt oroszbarát, mint a Fidesz.

Cseppet tájékozódj.

2014. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Cigányként nem örülnék neki különösképpen, bár becsületes állampolgárként kétlem hogy van tőlük félnivalóm, az ország helyzetén meg csak javíthatnak. Ha abbahagynák az újkeletű "arabbarátság" meg a keleti nyitás hirdetését, és megszakítanák a kapcsolatot mindenfajta neonáci csoportosulással, szívesen látnám őket az ország élén :)
2014. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Hová tűntek a régen Jobbikos tömegek?

Talán a GYIK keménymag" ennyire labilis?

2014. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Hát a Fidesztől még a Jobbik is jobb lenne
2014. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Passz, először jó lenne ha azok amelyek voltak idáig az elmúlt 25 évben azok nem kerülnének hatalomra már.


Meddig "kísérletezzenek" még?

2014. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Én Jobbik szavazó vagyok, de nem. Nem szeretném, ha a Jobbik kormányozna. Önállóan semmiképp, koalícióban esetleg. De inkább ellenzéki szerepben tudom elképzelni. A programja álmokra épül, az én meglátásom szerint előbb kerülne csődbe az ország, mint a programjának hatása lenne.
2014. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Ellenzékként én is sokáig szívesen látnám a parlamentben, de kormánypártként semmiképp :\
2014. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem.
2014. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!