Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc info mióta fideszes?

A kuruc info mióta fideszes?

Figyelt kérdés
A hétfői tüntetést egyértelműen kritizálják, nem értenek vele egyet, ahogy a többi fidesz ellenes tüntetéssel sem. Én eddig úgy tudtam, a kuruc info szélsőjobbos, azóta már mérséklődött, vagy mi történt?

2014. nov. 19. 22:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"A kuruc info mióta fideszes?"

Nem fideszes az, csak betartja az "ellenségem ellensége a barátom" elvét. Ezeken a tüntetéseken sok az EU barát felhang, ami szélsőjobboldalon hatalmas mumus. Nyilván el fogják ítélni, hát hogy nézne ki, ha egyetértenének vele?!


#29: +1, bár biztos fogsz ezért pirosakat kapni. Azt hiszem SZDSZ-es ámokfutás után még egy pár évtizedig mindegyik bevallottan liberális párt szenvedni fog hazánkban (bevallom, még én is gyanúsan nézek a magukat így deklaráló személyek, pártok felé), pedig az alapelvekkel (még egyszer: alapelvekkel, nem az SZDSZ-es izémizével) én is egyetértek.

2014. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Konzervatív liberalizmus sem szimpatikus.


Ahol ilyen pártok uralkodnak/uralkodtak, például:Angela Merkel, Saközy.

Akkor is ugyanúgy özönlöttek a bevándorlók az országukba,ugyanúgy randalíloztak mint a nem konzervatív pártok alatt.


Szóval, ennyit is érnek ezek a pártok.

Nem is látok sok különbséget a balközép szociáldemokrata meg a jobbközép liberálkonzervatív pártok között.

Túl kevés közöttük a különbség.

2014. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Konzervatív liberalizmus sem szimpatikus.


Ahol ilyen pártok uralkodnak/uralkodtak, például:Angela Merkel, Saközy.

Akkor is ugyanúgy özönlöttek a bevándorlók az országukba,ugyanúgy randalíloztak mint a nem konzervatív pártok alatt.

"

Özönleni is fognak. A szegényebb országokból mindig mennek a gazdagabb országok, amíg valami szélsőséges párt nem kerül hatalomra és le nem lövi őket a határon.


Ahogy írtam, nem bánt, ha a liberalizmus egyik formáját utálja valaki, de az általános liberalizmus (szabadság eszméje) szidása abszolút hülyeség, egészen addig amíg valaki nem valami uralkodó osztályként élvezné annak hiányát...

2014. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
45%

# 31:

"ellenségem ellensége a barátom"

Ezzel nagyjából össze is foglaltad, hogy mit utálok legjobban a Jobbikban. Egyszerűen elképesztő, hogy néha kikkel nem képesek összefogni, csak mert azok éppen utálnak valakit, akiket ők is.

2014. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

" A szegényebb országokból mindig mennek a gazdagabb országok, amíg valami szélsőséges párt nem kerül hatalomra és le nem lövi őket a határon. "


Ezzel erősen túloztam, de elég egyértelmű, hogy a gazdagabb országokba mindig lesznek illegális bevándorlók.

2014. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
48%

Ha már liberalizmus, nekem olyan tetszene, mint ami Japánban van.

Oda nem engednek be senkit, a menekültkérelmek majdnem 100 százalékát elutasítják.


Én erősen antiliberális vagyok, de a menekülteket nem lövetném le a határon.

Hanem, zárt rendszerű menekülttáborba tenném őket, később a kultúrájukban megfelelő befogadóországot keresnék nekik, hisz egész Afrikában vagy a Közel-Keleten nincs háborút.Egy afrikai mehetne Afrikába egy szíriai meg mehetne Libanonba.


Állampolgárságot meg csak olyannak adnék, akinek a kulturális genetikai öröksége európai.


Vendégmunkás jöhet dolgozni,bárhonnan, de ne kapjon soha állampolgárságot vagy telepedési engedélyt, még beházasodással sem.

Úgy, mint nagyon gazdag arab országoknál, ott is így van.


De, végső cél lenne a demográfiai egyensúly visszaállítása, a népesség fiatalítása.Ehhez pedig csökkenteni kell kicsit az individualizmust, liberalizmust, illetve az állam szerepét növelni.

2014. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már liberalizmus, nekem olyan tetszene, mint ami Japánban van.

Oda nem engednek be senkit, a menekültkérelmek majdnem 100 százalékát elutasítják. "


Ahogy írtam, ez rendben van, ha a liberalizmus egyik része nem tetszik (jelen esetben a szabad mozgás/bevándorlás). Csak az "általános" liberalizmus szidástól vagyok rosszul..

És ahogy írtad, japán:

A kultúrájukra nagyon vigyáznak , őrzik.

Letelepedni külföldinek szinte lehetetlen Japánban.

A liberális pártjuk ami jelenleg vezeti az országot , az van annyira patrióta , mint a Jobbik.

2014. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Még utólag:

"A liberális pártjuk ami jelenleg vezeti az országot , az van annyira patrióta , mint a Jobbik."

Ez főleg a bevándorlási politika és Kínával való "szócsaták" által látható.


De most már elnézést kérek amiért ennyire eltértünk a kérdés témájától. Ez volt az utolsó hozzászólásom ezzel kapcsolatban ennél a kérdésnél.

2014. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!