Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc info mióta fideszes?

A kuruc info mióta fideszes?

Figyelt kérdés
A hétfői tüntetést egyértelműen kritizálják, nem értenek vele egyet, ahogy a többi fidesz ellenes tüntetéssel sem. Én eddig úgy tudtam, a kuruc info szélsőjobbos, azóta már mérséklődött, vagy mi történt?

2014. nov. 19. 22:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%

Az LMP meg a Jobbik sem állt a tüntetők mögé.


Azért mert ők is azt hiszik, hogy ez egy "ballibsi" tüntetés.


Van is okuk ezt hinni, ott volt Demszky, DK-s dögök,Kóka János volt SZDSZ-es...stb


Mégis mit higgyenek?

2014. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%

"Bolond vagy, 8-as.

Az egész rendszerváltás utáni időszak úgy el van cseszve, ahogy a Nagy Könyvben meg van írva."


Ha ezt nekem írtad, akkor félreértettél valamit a hozzászólásomban. Én azt írtam, hogy a tüntetőknél népszerű volt az elmúlt 25 év szidása (az orbán és fidesz után a legnépszerűbb).

Az azután lévő idézet pedig Kuncze Gábor gyönyörűséges véleménye a tüntetőkről.

2014. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
63%

Cuki vagy! :)

A DK se állt mögöttük, az SZDSZ-ről meg annyit, hogy három hozzászólással ezelőtt linkelték be az interjút, amiben Kuncze élő adásban anyázza őket. :)

2014. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%

De, mégsem nevezhető teljesen civil tüntetésnek.


Inkább fél-civilnek, nem volt teljesen független.

Sok volt az EU zászló is.

2014. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%
persze minden tüntetés mögött a gonosz ballibsik vannak, ebben az országban minden jó, mindenki jól él, az emberek nem tudnak mit kezdeni örömükben, csak az a gonosz ballibsi banda.. az meghamisít mindent, embereket visz ki az utcára stb stb
2014. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
21%

ez a tüntetés a sátán tombolása volt Magyarországon!

isten óvja a Magyarságot a cccp-pólós nemzetietlen pogány réteg hatalomrajutásától!

2014. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
88%

"De, mégsem nevezhető teljesen civil tüntetésnek.


Inkább fél-civilnek, nem volt teljesen független.

Sok volt az EU zászló is."


Azért volt EU zászló, mert ezzel akarták az emberek kinyilvánítani, hogy Európához szeretnénk tartozni, és nem kelethez..

2014. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
82%

"ez a tüntetés a sátán tombolása volt Magyarországon!

isten óvja a Magyarságot a cccp-pólós nemzetietlen pogány réteg hatalomrajutásától!"


maximum a szervezőknek lehetett hozzá némi köze, de a tüntetőknek biztosan nem.. a tüntetők 90%-át az sem érdekelte, hogy mit mondanak nekik.. nem azért mentek ki mert érdekelte őket, hogy az a pár idióta mit szónokol, hanem azért mert átverve érzik magukat az emberek, ami eléggé jogos..

2014. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
43%

Az európai unió nem egyenlő Európával.

Európa egy kontinens, kulturális közösség.


Az Európai Unió meg pont, hogy tönkreteszi Európát a liberalizmusával.

2014. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
nagyszab,a tüntetők nagyrésze tudja, hogy a szervezők nemzetietlen pogányokból állnak és elhiheted hogy ezek szeretik a szovjetuniot, nem zavarta őket a cccp és a libsi felszólalók sem!
2014. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!