Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Ti mi alapján...

Fideszesek, Ti mi alapján szavaztátok meg a Fideszt?

Figyelt kérdés

Sem választási programjuk nem volt, egyetlen vitán sem vettek részt, az egyetlen amit a jövőnkről közöltek, az egy propaganda volt, ami azt sugallta, hogy az "MSZP szétlopta az országot, a Fidesz meg sokkal jobb, és ami eddig volt azt folytatjuk" :O

Az MSZP-nél körülbelül bármelyik párt jobb, akkor ezzel a logikával nektek teljesen mindegy volt, hogy az MSZP után ki kerül hatalomra, azt ti újra megszavaztátok volna most?

Vagy 100%-ban szimpátia alapján szavaztatok?

Tényleg nem értem, valaki meg tudná ezt nekem értelmesen magyarázni?



2014. nov. 18. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
A pénz miatt amit tőlük kaptam családi adókedvezményként. Nem szavazok a pénztárcám ellen. Miért mire gondoltál Orbán két szép szeméért?
2014. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szeressük egymást ***** válasza:
48%
Tudtam, hogy a Fidesz fog győzni, ezért az MSZP-re szavaztam, hogy ne legyen 2/3-uk.
2014. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 ez érthető, de a családi adókedvezmény miatt nem jött volna össze 2 millió szavazó, mivel fizetés arányos a dolog, és Magyarországon elég alacsony az átlag kereset. Gondolom te is átlag fölött vagy, ha jelentős összeget jelent az adó kedvezmény, egy minimálbérnél ez az összeg például alig pár ezer ft
2014. nov. 18. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

1. És mi van az olyan lúzerekkel, mint én, akinek soha nem lesz barátnője se, nemhogy családja?


Viszont tisztességesen megdolgozom a magam kis részét, mégis rengeteget kell adóznom és nekem nem ad semmilyen támogatást. Érdekes, nyugaton az egyedülállók is jól megélnek, itthon ez miért ne mehetne?

2014. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy ez igazságos de a kérdés nem is erre vonatkozott.
2014. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 ne foglalkozz a lepontozással, szerintem jogos érv, hogy az ember arra a pártra szavaz, amelyik kormányzásával jobban jár anyagilag..

nem is lenne vele semmi gond, ha mindenki így tenne, de a családi adókedvezmény, meg az az egy-két pozitívum amit a Fidesz az embereknek jelent, az nagyon kis réteget érint jelentősen, szummát nézve legtöbben rosszabbul jönnek ki mint régen. akkor mégis mi lehet a 2 milliós szavazat oka?

2014. nov. 18. 14:14
 7/9 Meeszaaros ***** válasza:
0%

Az az oka, hogy a mai politikai rendszer kétszereplős: van a Fidesz, illetve van a 2002 és 2010 között kormányzó erők kusza szövetsége.


Bármennyire nekem is hányingerem van tőlük, a Fidesz még mindig a kisebbik rossz. Nagyon örülnék, ha lenne egy valódi nemzeti párt, amely a Fidesszel ellentétben valóban figyel a nemzeti dolgokra, ugyanakkor nem jellemzi a Jobbik olykor szélsőségességbe nyúló demagógiája, provincializmusa.

2014. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszóval egy centrista pártot kellene alapítani
2014. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kisebbedik rossz? :-D
2014. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!