Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismer valaki még rajtam kívül...

Ismer valaki még rajtam kívül politikusnak a gyerekét?

Figyelt kérdés
Aki ismer, ott milyen fajta a gyerek? Én a köztársasági elnök fiát imserem, és teljesen le vagyok döbbenve, hogy milyen elkényeztetett gyerek, csúnyán is beszél, az már meg sem lep, hogy fiatal létére jó állása van, és nulla anyagi gondja (ezt még valahol meg is érte). Ők a jövő nemzedéke? :(
2014. nov. 17. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Leginkább csak helyi politikusok gyerekét. Egy országgyűlési képviselő anyukámék szomszédságában lakott gyerekként, a szülei még mindig ugyan ott élnek, anyukám gyakran vigyázott az ogy csemetlire, hát mondanom sem kell, hogy mára már nem is köszönnek neki. Egy tanárom gyerekei egy másik ogy képviselőnek voltak osztákytársai/barátai és egyszer láttam a gyereket, normálisnak tűnt. A polgármesterünknek a gyerekei egy isnerősöm óvodásai és állítésa szerint aranyos gyerekek, nincs velük baj.
2014. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

orbán viktor jólnevelt keresztény gyerekei:

[link]

2014. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!