Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismer valaki még rajtam kívül...

Ismer valaki még rajtam kívül politikusnak a gyerekét?

Figyelt kérdés
Aki ismer, ott milyen fajta a gyerek? Én a köztársasági elnök fiát imserem, és teljesen le vagyok döbbenve, hogy milyen elkényeztetett gyerek, csúnyán is beszél, az már meg sem lep, hogy fiatal létére jó állása van, és nulla anyagi gondja (ezt még valahol meg is érte). Ők a jövő nemzedéke? :(
2014. nov. 17. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ismerem
2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

űűPŰ

ez legalább 200 milla volt a TEK-nek!

2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kettőt is. Egyik sem ismert politikusnak a fia, Gyurcsány alatt volt fontos ember mindkettő (de attól még nem írok nevet).

1. gyerek: Teljesen apolitikus, utálja mindegyik oldalt (saját bevallása szerint). Iskolában majdnem kitűnő tanuló volt, most azt hiszem Németországban jár egyetemre.

2. gyerek: Okos, de lusta gyerek. Például annak ellenére hogy jobbikos vagyok, nagyon jókat vitatkoztunk, mivel mindketten tudtunk ÉRVELNI és nem csak mocskolódni. Lustának azért lusta, mert elszórakozta az érettségit, és idén újrapróbálkozik.

2014. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Maradjon a helyszínen, kollegáink érkezéséig ne menjen sehova. Joga van hallgatni, bármit amit mond, felhasználhatjuk a bíróságon...

Üdv,

TEK

2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Veszettborz: hasonló róla a véleményed?
2014. nov. 17. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Meglep, hogy elkényeztetettek? Sok pénz+elfoglalt szülő párosításból általában ez születik.
2014. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan gyerekeket is, akik gazdag szülők csemetéi, és mégis emberien viselkednek, szorgalmasak, nem szálltak el. Nem feltétlen következik ebből...
2014. nov. 17. 22:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok politikus gyereke. Lány (inkább nő) vagyok, úgy beszélek mint a kocsis, rázom az öklömet a bicajosokra a kocsiból és szidom az anyjukat, iszonyatosan elvagyok kényeztetve, soha semmi gondom nem volt az életben, fiatal létemre a magyar átlag többszörösét keresem, anyagi gondom akkor van, ha elszórom a pénzem. Ha a pénztáros 20 forinttal többet ad vissza, akkor szólok neki, csak a szemetesbe dobom a szemetet, ha valaki valamit elhagy, felszedem és utánaviszem, hazaviszem az öregasszonyok szatyrát a boltból, a kórházban annak is kiviszem az ebédes tálcáját, akiről azt se tudom kicsoda, de nála nincs látogató és gyenge stb. stb. Én vagyok a jövő nemzedéke. És?


Csak az lehet jó ember, aki nem káromkodik és szegény vagy mi?

2014. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én párszor találkoztam Szabó Tímea gyerekével, még kicsi. Nagyon jól nevelt, egyáltalán nincs elkényeztetve, nem érzi többnek magát másoknál szerintem, és ez később sem lesz így. Találkoztam, (és van akit jobban is ismerek) más PM-es önkormányzati képviselő gyerekét is, és róluk is csak jót mondhatok, legalábbis nem rosszabbat, mint egy átlag gyerekről. Természetesen nem állítom, hogy mindegyik pm-es szülő tökéletesre neveli a gyerekét, és ez azért van, mert pm-es, de gonosszal, stb. még nem találkoztam.
2014. nov. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy nagyobb vidéki városban lakom, együtt jártam középiskolába az akkori polgármester fiával. Pont két ciklust nyomott le a papa amíg mi kijártuk a gimit - 8 év.


Rendes, szerény srác volt, bírta őt mindenki, pedig az apja nem volt túl népszerű.

2014. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!