Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet politikusnak lenni?

Hogyan lehet politikusnak lenni?

Figyelt kérdés
Mit kell elvégezni, és hogyan kell bekerülni egy párthoz, ha sokat akarok keresni?

2014. aug. 12. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb középsuli,és egyetem kell hozzá,de először csak képviselő lehetsz egy pártnál,aztán ha leleményező vagy számukra,akkor előléptetnek egyszer kétszer,és végül,ha nem lopod el magyarország pénzét idő előtt,akkor Orbán helyére is mehetsz,de ehez sok diploma is kell,nemtom hány éves vagy,de max 40-50 éves korodban érheted el amit szeretnél,ez az egész életedet elvenné,szerintem nem érné meg,de remélem segíthettem:)
2014. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Lószerszám kell hozzá (már elnézést) nem a legjobb középiskola meg egyetem. Nézd csak meg a mostaniakat... Felének nincs egyetemi diplomája. Egy sem, nemhogy sok. Ha van is, vette valami büfészakon. Becsület? Szintén: a mostaniakon végignézve az se kell hozzá. Adócsalók, okirathamisítók.

Fenéknyalás... az kell hozzá. Hosszú nyelv és bő nyál. Néha szó szerint is. Kapcsolatok, amikkel bejutsz a pártba, aztán jöhet az önmenedzsment. Ha a feljebbvalód előbbre jut és téged bír a legjobban (neked leghosszabb a nyelved), akkor feljebb kerülsz. Ha a riválisaidat kigolyózod, akkor nyertél. Először párton belül, aztán párton kívül.

Welcome to the real world. Ez így működik. A többi tündérmese.

2014. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Végzettség nem kell hozzá,de azért az általános iskola 1. osztályod legyen meg,hogy írni olvasni tudj,de ez sem alapfeltétel.

Aztán jöhetnek a sógor/koma,barát,ismerős,családi kapcsolatok,és bekerülsz,majd ha ott lesz hosszú nyelved,akkor feljebb jutsz.

2014. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Politikusnak születni kell. Olyannak, amilyent az előttem szóló leírt. A hosszú nyelvet tanulni nem lehet, vagy van, vagy nincs. Egyéb tulajdonságok hasonlóképp. Neked nincs esélyed. Aki elárulja a terveit, bukott ember. Elárult tervnek mindig megtalálják az ellenszerét az ellenérdekeltek. Csak nem képzeled, hogy erősítheted a konkurenciát?
2014. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy gyűjtesz kopogtató cédulát.
2014. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néhányan nagyon sötéten látják a politikát.
2014. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Néhányan nagyon sötéten látják a politikát."


Sajnos a sötét a reális. Itt, Magyarországon legalábbis ez a helyzet.

2014. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Béci írja jól sajnos.
2014. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Máris tökéletes átlag politikus vagy aki csak a pénzért vállalja, hogy más embereket képvisel. Undorító.

Nem azért akar az ember politikus lenni, hogy segítsen az országán? Nagyon kevés ilyen politikus maradt és tudom, hogy többen így indultak csak elvesztek a politika mocskos bugyraiban.

2014. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sertés ***** válasza:
Korábban már leírtak mindent. Én még annyiban egészíteném ki, hogy legyél megnyerő modorú, gátlástalan, rugalmas gerincű, magát nagyon sokra tartó, szerepelni szerető senki. Jó, ha van büfé-diploma, de nem szükséges, valós élettapasztalatok sem kellenek, mert esetleg még lelkiismereti gondjaid lesznek. Ami felettébb meglepő, hogy 0 önálló gondolattal, jó ötlettel is simán ki lehet várni, hogy "jelentős" politikus légy. Az értelmes, határozott, gerinces embereket egyesült erővel kitúrják maguk közül. Lásd: Ángyán-ügy
2014. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!