Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a tüntetésről?

Mi a véleményetek a tüntetésről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 17. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
Az a véleményem, hogy aki szerint csak a "ballibek" meg a "szemkilövető gyurcsányisták" tüntetnek, az nem kicsit téved. Ennek vége, de még bepróbálkozik Rogán Toncsika is Rezsi Szilike után egy kis elmútnyócévvel. Nem fog menni, ezekkel a rizsákkal már túl sokszor etették a népet. Én a saját igazságérzetem miatt mentem a tüntetésre, nem pártokhoz fűződő homoszexuális viszony (ezt rövidebb szóval fejeztem ki, csak úgy nem találta szalonképesnek a rencer) miatt. Remélem, rajtam kívül még sokan voltak ilyenek. Bár próbálják úgy beállítani, mintha csak pártcsinovnyikovok meg jobb-bal, meg akármilyen oldalfetisiszták vennének részt ilyeneken. A francokat, kérem szépen. Hagyjuk már az orbángyurcsány tandemet, itt már rég nem erről van szó.
2014. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%
Mit ígért meg Bajnai Gordon? Nem értettem.
2014. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy igy ostobaság volt az egész. Jól indult a kezdet, de nem volt vezető, nem volt szervezettség, és semmi eredménye nem lett. Pedig, lehetett volna, mert most tényleg mindenki elindult.

Jellemző erre az egész népre.Sajnos.

2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
17%

Megvezetett nyugellátású programok!

A Facebúk meg rátesz!

Gyurcsányra szavaztam, a bukás előtt!

Agresszív lett!

Megváltozott!

Pedig szerintem igaza volt!

De az AGRESSZÍV Gyurcsány, FÉLELEMETES!

2014. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Igaztalan..

hazug..

?

Nos?

Ki az igaztalan?

Ki a hazug?

2014.11.17.

2014. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
15%
molotov, onnan tudom, hogy nem voltak jobboldaliak ott, mivel a ballib-illuminátusok által szervezett tüntetésekkel egy jobboldali sem ért egyet, mivel tudja hogy az ország ellen van! de mi majd egy Békemenetben megmutatjuk, hogy többen vagyunk! nem akarunk ukrajnai állpaotokat! az usa ne lázítson! mi békében akarunk fejlődni, kialakítani egy bartátságos viszont a kelettel (ők nyitottak és tisztelettel fordulnak felénk) és a nyugattal is (az állítólagos szövetségeseink meg lázítanak, tehát csak tiszteletet követelünk a Magyaroknak, a nyugattól, hiszen nekünk kösöznhetik, hogy még élnek, mikor a törökök ellen védtük egész Európát)!
2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 MolotovPunk ***** válasza:
64%

Valahogy éreztem,hogy te is ilyen sablon nagy fidesz fan vagy.

Én nekem erről viszont az a véleményem,békemenet ide vagy oda.Én Európához szeretnék tartozni,nem orosz föderációhoz-főleg nem kelethez.

(nem akarok úgy élni,mint a keleti blokkok lakói.)

Az,hogy felvonultok engem nem zavar,csak jó lenne,ha észre vennétek,hogy bal oldalon és más oldalon is vannak magyar emberek,akik jót akarnak ennek az országnak.

2014. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%
23 -> könyörgöm ne lepontozzatok, hanem válaszoljatok. Néztem a felvételt és a hangosbemondóba mondta, hogy "Bajnai Gordon megígérte hogy..." és a többit nem értettem.
2014. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
30: És megint. Hát menjetek a pic sába. :D
2014. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 BlackSword ***** válasza:

"egy bartátságos viszont a kelettel (ők nyitottak és tisztelettel fordulnak felénk)"


Persze hogy ők nyitottak, hiszen már senki nem áll velük szóba... Sikerült a fél világot maguk ellen hangolniuk...

2014. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!