Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a tüntetésről?

Mi a véleményetek a tüntetésről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 17. 21:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
3%

MAGYARSÁG-ELLENES, és HAZAÁRULÓ!

A bukott férgek utolsó lehellete, minősíthetetlen provokációja!

2014. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%
Elkezdtem nézni, de elég unalmas, inkább nézek valami mást. Ja, nem vagyok Fityesz-szimpatizáns, nem azért mondom.
2014. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
19%

11-es, azért van rajtuk cccp-s sál, mert ők kommunistaivadékok!

az egész tüntetést komcsik és libsik lepték el!


jobboldali magyar ember meg nem megy közéjük, úgy hogy molotov, ne oktass ki! nincsenek ott jobboldaliak!

2014. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
A legnagyobb bűnük, hogy megvezettek öregeket!
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
82%

Gondolkodtam már Ukrajna kapcsán, hogy hány ember hőzöngése elég egy demokratikusan megválasztott kormány eltávolításához.

Ott kb 50.000 ember zavargása elég volt egy több tízmillió által megszavazott kormány eltávolításához.

Tehát a tüntetőknek van esélyük, feltéve, hogy elég ügyesen kiprovokálják a rendőröktől, az államtól az erőszakot, és Amerika ideküldhesse a békefenntartóit a diktátor ellen.

2014. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19: De az is kell hozzá, hogy valamelyik oldal elkezdjen éles lőszerrel lövöldözni. Amíg ez nem következik be, csak bohóckodás lesz.
2014. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%

Egy kérdés, több külföldi nagyvárosban is tartanak egyidejűleg a tüntetések. Ez is spontán lehet?

Vagy ki szervezhette meg, hogy pont egyidejűleg legyen? Miért pont mára tették? Volt még ma valami érdemleges a devizahiteles-mentő törvény elfogadásán kívül?

2014. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

Én az ATV.hu oldalon látok PERCRE pontos infót!

Ezt nézem, ha ON-LINE akarok lenni!

-én, majd eldöntöm igaz-e-

Ezért nézek mindent..sőt

2014. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, hogy minden skandálás összejött, kivéve a cigányozás. Ezen meglepődtem azért.
2014. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 MolotovPunk ***** válasza:
73%

Oké 13as ki sírtad magad? :D

Mellesleg honnan tudod,hogy nem voltak kint jobb oldaliak is,vagy volt fid.szavazók?Végig kérdeztél mindenkit te balf_sz? :D


Mellesleg akár balosok és részben jobbosok voltak kint,attól függetlenül szép nagy tömeg jött össze.

Ha pedig a bal oldalnak ekkora tömege van már most az már jó jel.

Van egy nagy erő,aki utálja a fityeszt és tolvaj bandáját.

2014. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!