Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a tüntetésről?

Figyelt kérdés

Nem lakom messze Budapesttől, meg amúgy is volt arra dolgom.


Egyetértek azzal, hogy fel kell lépni az internetadó ellen és, ha kell tüntetni kell.

Bár voltak ennél durvább dolgok is, amiért tüntetni kellene, ne mindegy...


Először oké volt, de aztán megláttam, hogy eu zászlót feszítenek ki, meg mondták, hogy itt a Demszky, na hát, akkor én azt hittem rossz helyen járok.

Azt hittem, hogy egy teljesen pártfüggetlen tüntetés lesz és nem az MSZP, DK, Budai Liberális Klub meg a hasonlók tüntetése.



2014. okt. 28. 19:42
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

A nullkeren nézem a streamet. A kocsiról a megafonos vagy mikrofonos ember aki beszél (nem tudom ki az)... az a beszédstílus megérne egy alapos fejberúgást. Nem csak az, hogy sűrűn beszél baromságokat (mintha egy hete hallott volna valahol valamit, és azóta inger- és hírszegény környezetben élt volna. De az a hanghordozás, hangsúly, maga ahogy a szavakat kiejti, az biztos, hogy ezen a tüntetésen az ő fejéhez vághatna valaki egy monitort.

Amúgy egyetértek a céljával.

2014. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pártfüggetlenül, mindenkinek tüntetni kell, nekem MSZP re szavazó meg Jobbikra szavazó barátom is mentek, nyilván voltak jobbikos politikusok is meg sok baloldali partbol is.
2014. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A leoltott fideszesek még mindig a megváltót látják Orbánban, holott a józan emberek már rég látják hogy az unortodoxiájával lorrupciós dolgaival és egyéb agymenéseivel adóival újra a lejtőre tette Magyarországot. valakiknek mégis csak figyelmeztetni kellett Orbánt hogy mindent azért még ő sem tehet meg ezzel az Országgal.
2014. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pártfüggetlen volt. Akkor is, ha a tüntetők között voltak valamelyik párthoz tartozók. (Még) Mindenkinek van joga tüntetni, és ez a lényeg!
2014. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mondjuk ahogy nézem, többen vannak, mint egy békameneten.
2014. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan vannak transzparenseik amin úgy vannak, hogy (MSZP,FIDESZ-2008, 2014,- NETADÓ, NEM)

Szóval kb. ennyire mszp-s a társaság...

Egyébként itt az mno.hun is látszik a kép 18:40-nél van:

[link]


Legalábbis amíg észre nem veszi a szerkesztőség, hogy ez éppen azt jelenti, hogy a tömeg nem mszp-s....

2014. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy értelmet len az egész, semmit nem fognak vele foglalkozni... Ha mondjuk pár politikus háza elé mennének és felborítanának pár Audit vagy hasonlót esetleg a házuknak az ablakait törnék be akkor hirtelen nagyobb figyelmet szentelnének az emberekre az biztos, mert rájönnének, hogy ők se sérthetetlenek...
2014. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!