Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit válaszolnátok erre?...

Ti mit válaszolnátok erre? Tudom, hogy a Fidesz is ugyanolyan korrupt, mint az MSZP, de legalább ad is.

Figyelt kérdés
Pl: fejlesztések, átadások, stadionok...teltház a bevásárlóközpontokban, márkás autók..stb
2014. nov. 17. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jav. asztalon :-)
2014. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ad, igen új ADókat.
2014. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BlodDrunk ***** válasza:
81%

AMi épül az 98%ban EU-s pénzből a 2%meg külföldi cégek épitik külföldi tőkéből.

Én nem vettem észre semmi javulást a gazdaságban,

A munkanélküliek száma csökkent:?? NEM

Csak közmunkásnak nevezték át,hogy a csacsisztika szebb legyen.

Most őszintén egy közmunkás 40e ftból hogyan él meg??

Sehogy.nemlehet.


Minimálbér(létminimum)átlagos ember szintén nem él meg.

persze ugye ha nem nélkülöz,sokszor tényleg szükséges dolgot.(Azért,kiváncsi lennék,hogy aki ezeket megállapítja az megtudna-e élni ebből a pénzből?)


Adóból csak egyre több van.

Rezsicsökkentés az parasztvakítás,legalább is nálam nem csökkent,bár lehet mert nem itthon dolgozom.


Egyre több értelmiség,képzett szakmunkás vonul ki külföldre és telepszik is le.


IGEN biztos fejlődik M.o de nem a gazdaság terén,hanem a pénz elszarásában és elsikkasztásában.


Érdemes utána nézni hol van a több évig/évtizedig befizetett Manyup pénze az embereknek,egy helyen nemtudják megmondani mennyit fizettél eddig.És nincs is meg a pénz ami kb 3000milliárd forint....

2014. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!